Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

DĄBRÓWKA KOŚCIELNA......2013 🙂

@konstancja88 napisał/a:

Dziewczyny, a tak organizacyjnie, to śniadania i kolacje we własnym zakresie, czy tam będą?
A tak w ogóle śpiwory zabrać ? :mrgreen:

Konstancjo tam się nie je i nie pije i nie śpi - tam ciągle pracujesz -i gadasz , ponoć dzień łączy się z nocą a noc z dniem - zabieraj swój zachód słońca - może w tedy będziecie mogły pospać :mrgreen: :mrgreen: :upup:

kobieto tak dobrze jak tam to nigdzie nie karmią i śniadanka i obiadki i kolacyjka wszystko jest pościel też 🙂 ja zawsze jestem objedzona wręcz prze.... 🙂

Asia, a nie wyglądasz na objedzoną :takaemotka: Ale karmią tam przepysznie, wszystko swojskie i pachnące.... :jedzenie: :chef: :drinkingdrunk: A ten pleśniak z wiśniami... :girlcupcake: Żałuję, że mnie tam w tym roku nie będzie... :stupid: 🙁

@konstancja88 napisał/a:

Dziewczyny, a tak organizacyjnie, to śniadania i kolacje we własnym zakresie, czy tam będą?
A tak w ogóle śpiwory zabrać ? :mrgreen:

wszystko jest na miejscu :smileyflower:

BYŁO ZAJEBIASZCZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :partydance: :partydance: :partydance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

To teraz tylko zdjęcia i relacja.

relacja niedługo a się działo ..... 😉

Daga mam Twój kubeczek :drink:

Już jestem

Było zaje....................................

Dziewczyny dziekujemy za wspanialy weekend
Nawet sie nie spodziewalysmy ze tyle wyniesiemy z tych 3 dni i to nietylko od pani malgosi ale tez od was
Czuje sie szczesliwa i zainspirowana
Dziekuje wam i juz sie nie moge doczekac kolejnego roku

Halo, halo. Dziewczyny powiedzcie coś więcej na temat tego szkolenia. Jaki miałby być temat: florystyka żałobna czy coś innego. Kurcze, nie jestem w temacie. To miałoby być 1- czy 2-dniowe szkolenie? Jakie są koszty?

facebook