Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

DĄBRÓWKA KOŚCIELNA......2013 🙂

Dziewczyny...tak jak w temacie....
Pozwoliłam sobie założyć nowy temat(mam nadzieję że nasze wiedźmy się na mnie nie obrażą) bo odgrzebałam temat Dąbrówkowy z zeszłego roku i o tej porze to my już dyskutowałyśmy i robiłyśmy listę......
Jak w tym roku będzie....???????????????????????????
Super by było znów się spotkać w realu.......
Czy wiedźmy coś na ten temat już myślą/wiedzą????? :smileyflower:

Dziewczyny.... 😯 😯 😯 😯 😯
Nie wierzę......żadna nie chce w tym roku do Dąbrówki jechać?????????????????????? 😯 😯 😯

ja już dawno miejsce zarezerwowałam :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: ... pamietacie mojaświnkę dąbrówkę ..już sie oprosiła :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Ja też bardzo chętnie zapisze się na listę 😳 😳

Spotkanie z Wami w realu :friends: bezcenne

No to już jest nas trzy... :mrgreen:

Ja również z przyjemnością wybrałabym się, ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu 🙄

A mnie w tym roku stać i jeśli nic się nie wydarzy niespodziewanego to będę! nawet mam już kaskę odłożoną :smileyflower:

:tappingfoot: :tappingfoot: :tappingfoot: ................ moja świnia chyba nie została zgwałcona bo jakoś nie widzę żeby miała się oprosić 😕

czy już wiadomo kto będzie nas szkolił :smileyflower: ?

Myślę że Małgosia Maślanka.....tak mi się wydaje...bo gdzieś dziewczyny wspomniały że Dąbrówka dla Małgosi zarezerwowana... 😀

facebook