Piękne kwiaty z dostawą do domu – kup teraz!

Poczta kwiatowa to nic nowego – kwiaty od lat dostarczane były przez posłańców na różne ważne okazje i bez okazji. Dzisiaj tego rodzaju usługi stały się łatwo dostępne i może skorzystać z nich każdy bez konieczności wychodzenia ze swojego domu. Największa liczba zamówień przez pocztę kwiatową składana jest w okresie świąt Bożego Narodzenia, Walentynek oraz Dnia Matki.

Co możesz zamówić?

Zasadniczo w pocztach kwiatowych można zamówić dokładnie to samo, co w zwykłych kwiaciarniach. Do dyspozycji jest wiele pięknych bukietów na różnorodne okazje – bukiety okolicznościowe, dla zakochanych, bukiety ślubne, wiązanki na pogrzeby, także niektóre kwiaciarnie oferują ozdoby świąteczne, dodatki do prezentów, na przykład wino, bombonierki, maskotki, nawet całe kosze upominkowe z różnymi pysznymi smakołykami. Bukiety są dostępne w różnych wariantach – rodzajów kwiatów, wielkości, kolorystyki, stylu, rodzaju dodatków. Ceny bukietów rozpoczynają się zwykle od 50-70 złotych.

Należy pamiętać o tym, że w kwiaciarniach internetowych kupuje się gotowe wiązanki zgodnie ze zdjęciami opublikowanymi na stronie kwiaciarni, chociaż czasami można poprosić o małe modyfikacje, na przykład dotyczące koloru kwiatów. Kwiaciarnie nie zawsze dysponują także wszystkimi rodzajami kwiatów i dekoracji, wobec tego dostarczony bukiet może wyglądać nieco inaczej od tego na zdjęciach.

Jak skorzystać z poczty kwiatowej?

Zachwycające bukiety można zamawiać w poczcie kwiatowej telefonicznie, ale dzisiaj większym powodzeniem cieszy się ich kupowanie przez internet – wystarczy tylko znaleźć odpowiednią kwiaciarnię on-line, a następnie zrealizować zamówienie, podobnie jak w sklepie internetowym, podając adres, termin i formę dostawy. Często można określić także godzinę doręczenia, aby kurier zastał w domu osobę, która ma otrzymać kwiaty. Możliwe jest również zamówienie dostawy w weekend. Czas dostawy kwiatów jest zależny od indywidualnych wskazań kwiaciarni internetowej – niektóre z nich realizują zamówienia nawet w 24 godziny, ale trzeba pamiętać o tym, że nie jest to regułą.

  Prosta technika sprzedażowa, która może zwiększyć sprzedaż w kwiaciarni

Płatność odbywa się z góry – przelewem bankowym, z użyciem szybkich przelewów elektronicznych czy też kartą. Niektóre kwiaciarnie oferują możliwość płatności przy odbiorze – to opcja dla tych osób, które chcą, aby kwiaty były dostarczone pod ich adres. Jeżeli liczy się czas, najlepiej zdecydować się na błyskawiczną zapłatę przez systemy płatności – przelewy internetowe i płatność kartą, ponieważ wtedy wpłata jest dostarczona natychmiast do odbiorcy.

Jeżeli chcesz zamówić piękny bukiet przez internet, możesz zrobić to w kwiaciarni internetowej Royal Flowers z Krakowa, która oferuje szeroką gamę pięknych bukietów i innych produktów florystycznych dla swoich klientów. Dostawa odbywa się na terenie całej Polski.

Gdy nie masz czasu na wizytę w kwiaciarni, gdy chcesz zrobić pachnąca niespodziankę komuś, kto mieszka na drugim końcu Polski, gdy zależy ci na kwiatach z dostawą do domu – w takich sytuacjach warto wybrać kwiaciarnię internetową.

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. Ws
    Ws
    22 paź 2021

    Wygodna opcja

facebook