Pracuj na własną markę

Jak zapewnić sobie możliwość swobodnego tworzenia, bez zmartwień o to, co przyniesie kolejny dzień? Jak czerpać prawdziwą satysfakcję z pracy i zadowolenie z jej efektów? Chętnie podpowiemy Wam, jakie macie możliwości rozwoju swojego przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu nowych technologii.
Masz wątpliwości?
Praca we własnej kwiaciarni to duże wyzwanie, ale i satysfakcja dla każdego florysty. Jednak z czasem, jeśli jesteś znany wyłącznie na swoim osiedlu, a liczba klientów spada pojawia się wizja ratowania budowanego ciężką pracą biznesu za wszelką cenę – połączenie z sieciową kwiaciarnią, która działa pod własnym szyldem. Jest to miejsce, gdzie większość florystów czuje się niekomfortowo (szczególnie ci, którzy mieli możliwość pracy na własny rachunek). Czy to ostateczne i jedyne rozwiązanie, które może uratować Twoją kwiaciarnię? Z pewnością nie, są inne możliwości, które zagwarantują rozpowszechnienie znajomości Twojego biznesu w znacznie większym kręgu potencjalnych klientów, którzy zainteresowani są innowacyjnym, kreatywnym i ciekawym podejściem do florystyki. Co możesz zrobić w trudnej sytuacji? Rozszerz działalność, postaw na nowości i spróbuj swoich sił zakładając konto w portalu e-kwiaciarnie.pl. To Twoja szansa na większą rozpoznawalność i rozwój. Jest to też doskonała możliwość na poznawanie opinii klientów na temat wykonanych projektów. Rejestracja w portalu pozwoli na nawiązywanie ciekawych znajomości i zwiększenie liczby zamówień od klientów oczekujących profesjonalnych realizacji na stałym, wysokim poziomie wykonania.
Rozwijaj się!
Masz wrażenie, że stoisz w miejscu, a Twój biznes nie daje Ci takiej satysfakcji, jak na samym początku, kiedy każdy bukiet czy dekoracja były dużym wyzwaniem? Szukasz nowych możliwości rozwoju, które sprawią, że w ferworze pracy zapomnisz o znużeniu i znudzeniu, a znów staniesz się chłonącym wiedzę i śledzącym aktualne trendy artystą z zaangażowaniem realizującym każde, nawet najmniejsze zamówienie? Twoja kwiaciarnia może się rozwinąć, a ty masz szansę zdobyć nową wiedzę realizując ciekawe projekty. Kilka kliknięć zmieni Twoje podejście do tego, czym dotychczas się zajmowałeś i pozwoli zwrócić uwagę na to, że we florystyce liczy się nie tylko pasja, ale także kreatywne podejście do budowania biznesu i własnej marki.
Dlaczego warto?
Nie jesteś przekonany do takiego rozwiązania? Zastanawiasz się, jakie może mieć to dla Ciebie korzyści? Serwis E-kwiaciarnie.pl daje możliwość rozszerzenia oferty o dostarczanie zamówionych przez internet bukietów pod wskazany w krótkim formularzu adres, stworzenia strony internetowej i sklepu internetowego bez konieczności tworzenia odrębnego modułu bądź  inwestowania w skomplikowane algorytmy przygotowywane przez specjalistę w tej dziedzinie. Oszczędzasz wtedy nie tylko pieniądze, ale również czas, który przeznaczyłbyś na dobieranie grafiki strony i ustalanie szczegółów projektu.
Chcesz spróbować? Do dzieła!
By założyć konto w portalu e-kwiaciarnie wystarczy kierować się wskazówkami z instrukcji, którą znajdziesz na:  https://bit.ly/JakDzialajaE-KWIACIARNIE. Zakładając konto przekonasz się, że zacząłeś przygodę z florystyką na nowo, a przygotowanie bukietów zamówionych za pośrednictwem sklepu stworzonego na stronie sprawi Ci nie tylko satysfakcję, ale także zapewni nowych klientów, którzy chętnie korzystają z innowacyjnych i ciekawych rozwiązań. Dzięki nowym możliwościom będziesz miał okazję przypomnieć sobie, jak dużą radość daje florystyka. Decydując się na współpracę z serwisem nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Ryzykujesz małym wkładem, który może przełożyć się na duży sukces.
Autor: Sandra Więckowska
fot.sxc.hu

Każdy florysta chciałby pracować na budowanie własnej marki i wizerunku w branży, jednakże nie zawsze jest to możliwe.

  Jak wyróżnić się od konkurencji i zyskać lojalnych klientów w kwiaciarni?

Zostaw odpowiedź

 

facebook