Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

300zł dekoracja koscioła

Adi bardzo ładna strona i prace !
nie wiem, musisz chyba ludziom uswiadamiac ze tanio i dobrze nie idzie ze sobą w parze... jesli ktos jej to deko zrobi za mniej to niestety kosztem jakosci, bo kwiaty wszyscy kupujemy po tych samych cenach. Zaoszczedzi może ze stówke, rzeczywscie wielka mi oszczędnosc... a czy bedzie równie ładnie - szczerze wątpie 🙄

Jak te PM zaczną tak na wszystkim oszczędzać to wejdą w modę bukiety ślubne w wersji sztucznej ;/ Ślub ma się raz w życiu ( przeważnie :P) więc nie powinno się na nim oszczędzać :partydance: PM mogłyby zacząć brać przykład z gwiazd np Rubik - wszystkie kwiaty żywe i wszystko zrobione na 'cacy' 😛

Słoneczniki - moje ukochane i wszystko z nich piękne, ale dokoracja Jessi mnie powaliła :inlove: :inlove: :inlove:
Mówię PM, że słoneczniki to cudnie wyglądają a one mi nie wierzą, jeśli Jessi się zgodzi to wydrukuję te fotki i będę pokazywać jako przykład, może wreszcie którąś PM namówię 😀

:drink: :drink: :drink: a pewnie, że pozwolę :naughty:

Jessi piękna ta dekoracja, może i ja kiedyś będę miała przyjemność pracować ze słonecznikami 😉

tylko moja rada: kupujcie w miarę nierozwinięte i kilka "dodatkowych" bo się płatki w transporcie czasem sypią a potem GIMNASTYKA :gwizdze:

Jessi :inlove: :inlove: :inlove: elegancko i wyrafinowanie w Twoim stylu, i te pojemniki pomarańczowe jak pasują, i jak sielsko i jakie lato się w kościółku zrobiło..No co ja tu moge więcej dodać? Boooosko!!! jak zawsze zresztą :inlove: ukłony po pas :thumbupleft:

@Jessi napisał/a:

:drink: :drink: :drink: a pewnie, że pozwolę :naughty:

Dziękować :buziak:
i za radę też, choć ja zawsze do deko więcej kupuję, żeby gdyby...jednak coś...gdzieś tam...nie daj Boże...to mam w zapasie na szybką podmianę :drink:

@zyta napisał/a:

te pojemniki pomarańczowe jak pasują, i jak sielsko i jakie lato się w kościółku zrobiło

pojemniki to surowa ceramika nieszkliwiona
lubię mieć takie różne rzeczy na stanie .. 🙂
a lato.... cóż... Pan Młody marzył o ślubie na łące wśród pól słonecznikowych

po mszy, w trakcie życzeń przytulił mnie i mi to powiedział.. i dodał "a Pani spełniła to marzenie.. miałem łąkę w kościele"

:loveit:

Jessi.... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
cudowne................

facebook