Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

300zł dekoracja koscioła

ja też wole aby pm jasno okresliła kwotę ....ale tym razem wolałabym chociaz na benzyne zarobic...a tu znowu wielkie nic 🙄

Za 250,00 będzie ciężko. Ale Ty coś wymyślisz Czikola 🙂

pewnie tak :smileyflower: wypożyczę materiały za free i zobaczę jakie kwiaty na polach kwitną aby użyć ich jako dodatek bo nie mam wyjścia 🙄

ekhem...... nawłoć rozkwita , a i dzisiaj centurii nazbierałam na żołądek :partydance: Chociaz u nas mówi się "cyntoria"

dołączę się i ja do tematu: pierwszą wiązankę ślubną robiłam sąsiadce, więc była w promocji i z rabacikiem, czyli tanio, bo to sąsiadka i koleżanka i pózniej (jak większość już pisała) trudno się wytłumaczyć z takiej ceny, ludzie powtarzają tylko kwotę o wspomnieniu rabatu i promocji zapominają,
ja zrobiłam to też ze względu na zdjęcia, żeby mieć swoje, a odnośnie kościoła: PM albo sami mówią cenę, a ja pytam co pod tym się kryje, albo ja podaję swoje ceny i co za to robię, znam kościoły w okolicy więc wiem jak to mniej więcej wygląda,(jeżdziłam co niedziela do innego i liczyłam ławki i odległości mierzyłam, hi, hi)
i jeszcze jedno, robiłam kompozycję na I Komunię Św. w małym Kościele, było pięknie, i póżniej to samo skopiowałam do innego kościoła tylko dużo większego - byłam w szoku, efekt zupełnie inny, też było ładnie, ale skromnie, i chcę powiedzieć, że każda praca wymaga indywidualnego planowania, liczenia kosztów, osobnej aranżacji itd, trzeba przeliczać bo z tego żyjemy...
a klientce, która chciała rabacik na kwiatek za 4 zł powiedziałam, że dam jej ale adres hurtowni, żeby mogła sama jechać i sobie kupić, wtedy na pewno będzie miała taniej (70 km),
głowa do góry dziewczyny, zahartujemy się w trudnych czasach a póżniej będzie tylko lepiej, pozdro :smileyflower:

Obyś miała rację z tym hartowaniem i lepszymi czasami dla naszej branży 🙄 :mrgreen:

Jak tak dalej będzie jak teraz to za niedługo PM będą chcieli w kościołach i na salach tylko sztuczne ... nawet przed ołtarzem :bangin: Już teraz taka 'moda' wchodzi :bangin: dobrze, że chociaż nie każdy proboszcz zgodzi się na sztuczne dekoracje i w niektórych kościołach nie wolno w ogóle stosować sztucznych dekoracji :naughty:
Jak można chcieć sztuczne wszystko na swoim ślubie ? Sztuczne kwiatki = sztuczny ślub :gwizdze: :devilshow:

A tak całe szczęście że spora grupa księży ma tyle rozumu ,że tylko żywe pozwalają do kościoła przynosić :mrgreen:

facebook