Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

300zł dekoracja koscioła

Kasia skad ty bierzesz tych klientów co rusz to większy d...l Ci sie trafi. Może to skutki popromienne Czarnobyla wychodzą hehe.
A swoją droga oglądaliśmy fimlik córcia sliczna. Hm a to juz 4 lata minęły jak tłumaczyłaś nam przez neta co i jak a w sumie to nie 4 tylko 5 latek bo Łucja była jeszcze chyba jak dobrze pamiętam w brzuszku u mamy 🙂

decolife trzeba go było odesłać do przedszkola to mu dzieci z bibuły te kokardy zrobią :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Tak Ewa, czas leci jak oszalały....

A przedszkole mam po drugiej stronie ulicy :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: tyle, że zamkniete teraz, bo wakacje....

O widzisz to będziesz wiedziała na przyszłość gdzie takiego delikwenta odesłać (w roku szkolnym) :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

:takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: ja bym mu powiedziała ze w gratisie jeszcze dostanie limuzynę za tak wypasione zlecenie ... :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

🙄 no skąd brać cierpliwość do takich absurdalnych wymagań? Nic tylko do tego przedszkola człowieka wysłać bo jedno to chcieć tanio a drugie to upierac się żeby ktos to zrobił... nie mógł zwyczajnie powiedzieć "dziekuje za informacje" i wyjść?
Ludzie jednak myślą że dekoracja kościoła odbywa sie jak zamiana wody w wino a czasy biblijne to my mamy dawno za sobą :drink:

Urodzinki Łucji :upup: niesamowite jak te dzieciaki szybko rosną :mrgreen: Gratulacje wypasionej pracowni i współpracy, mam nadzieje owocnej :drink:

Jak słyszę takie historie to mnie się odechciewa wszystkiego, ale takich klientów bedzie coraz więcej bo ludzie kasy nie mają, na każdym prawie kroku słyszę rabacik... nawet jak ktoś kupuje jedną róże :bangin:

oj tak tak- tylko rabaty by chcieli.... wchodzi do mnie kilka osób - rodzinka idą ko kogoś na imprezę - mam storczyki w promocji - 45 zł a najstarszy mówi : pani rabat nam da ! to może tu kupimy- a ja na to : da albo nie da wcale nie musi :mrgreen:
popatrzeli i mimo ze jest cena na kwiotku pyta: to po ile ten kwiatek będzie ? a ja : tyle co pisze 45 zł a to idziemy dalej i co tu pomyśleć? tylko jedno mi przychodzi ...........idź w ........u!

Dziś była u mnie sympatyczna pm i chce przeznaczyc na deko w kosciele 250 zł....jedyne co jest niespotykane to maja przyjecie na 30 osob i tylko obiad i kawa a potem przenosza sie do ogrodu na grill party :smileyflower:
no ale ta kwota to szał normalnie :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

czikola - moze kwota śmieszna - ale powiem wam ze wole jak mi PM stawia sprawę jasno i ja jej mówię co mogę za to zrobić , ale szał mnie ogarnia jak ma w portfelu 100zł a robi z siebie księżniczkę i pozoruje się na kogoś co kasą szasta , a jak potem wychodzi co i jak- to ona z wielką pretensją jak bym ją okraść miała.

facebook