Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

300zł dekoracja koscioła

klientka chce przeznaczyć 300 zł na dekoracje koscioła , proszę o propozycje i ewentualne zdjecia to moja pierwsza dekoracja koscioła strasznie mi zalezy.... jessi moze ty pomnożesz? chciała na początku przeznaczyć 500 ale właśnie dostałam smsa ze 300....

Adi,kiedy masz ten ślub,bo od tego zależy cena słonecznika-cena jest płynna :mrgreen: ,robiłam kościół nie raz nie dwa ze słonecznika :mrgreen: i powiem -jest to mój ulubiony kwiat w kościele,duży i wyraźny i cokolwiek z nim zrobisz będzie pięknie 😀 hitem u mnie były malusie koszyczki na ławkach z żółtą santini z czarnym środkiem-jak malusie słoneczniki,goście dostali w prezencie :smileyflower:

właśnie klientka wysłała mi te trzy kompozycje i prosi o wycene...prosi o propozycje bukietu slubnego równiez ze sloneczników , dekoracje kościoła ...jak to wycenicie dziewczyny i kosciół w słonecznikach z bukietem ślubnym.....czekam na propozycje

wierzę że dojde do swego i zbuduje taki katalog który nie tylko bedzie mnie satysfakcjonował

życzę Ci tego z całego serducha !!
powodzenia i nie zrażaj się niczym :buziak:

Adi ,slońce może nie tak 😀 raczej chodzi o to,że klient szukając deko,widzi npTwoją i myśli "o wlaśnie jej styl mi odpowiada 😀 daje fajne dodatki 😀 ,jest romantik 😀 ,albo jest nowoczesna :D,o może cena fajna 😉 😉 😉 a może dołoże i będzie jeszcze fajniej :mrgreen: 😉 "

Jeśli deko z żywych to skromniuto margaretki i zieleń, mnie by się nie opłacało na giełdę wstawać...
Chyba, że same krzesła, klęczniki sztuczne w nawie

Zależy kiedy dekorujesz kościół, w jakim miesiącu.300 ZŁ to bardzo skromnie,ja robiłam deko na września tamtego roku za 450 zł, niestety nic nie zarobiłam. cena mieczyka mi powaliła. Nawet jak by ta cena kwiatka była by inna, to zarobiłabym na paliwo. Tylko to był mój 1 razzzz.Klienci jak pytają o deko kościoła to interesuje ich cena, najlepiej jak byś powiedział im że za super dekorację tylko 100 zł, oczywiście za tyle by chcieli, a mnie :teeth: szlak trafia

Adi jaki termin? bo to najważniejsze ..

Za 300 zł. to podstawowa dekoracja, czyli pokrowce na krzesła mlodych i świadków, dekoracja klęcznika i kokardy do ławek, ale niestety bez kwiatków, u mnie to mniej więcej za taką kwotę tak wygląda, jeszcze zależy czy muszę jechać gdzieś czy robię w swojej parafii na miejscu, jak na miejscu i robię jeszcze bukiety to może być taka dekoracja za 250 zł.
Jeżeli chodzi o dekorację z kwiatów to dwie kompozycje przy tabernakulum ci wyjdą w tej cenie, albo jedna większa przed ołtarz, tak mi się wydaje, ale może się mylę....ale ja to mniej więcej tak bym młodej przedstawiła za taką kwotę.

no właśnie- termin najważniejszy, jednak za taką kwotę objedzie się bez szaleństw. Krzesła, klęcznik, kokardy + kompozycja przed ołtarzem w normalnych rozmiarach i z sezonowych kwiatów .

facebook