Ogród zamknięty w kuli

Ogród zamknięty w kuli – ozdoby ogrodowe marki Blomus

Miłośnicy ogrodów, będący równocześnie wielbicielami literatury, znajdą w pomysłowych kulach ozdobnych marki Blomus prawdziwą pożywkę dla wyobraźni. Gdy połączą świat Alicji z powieści Lewis’a Carroll’a z rzeczywistością „Tajemniczego ogrodu” Frances Hodgson Burnett, zyskają syntezę, jakiej świat nie widział. Ale – jaką może zobaczyć.

Może obejrzeć – w polerowanych lub matowych sferycznych kształtach ozdobnych kul ogrodowych niemieckiej marki Blomus, kreatora form ze stali szlachetnej. Kształty odbijane w ich powierzchniach są zaiste magiczne. Zdeformowana rzeczywistość przestaje być znana, zakrzywia się, gubiąc realizm i czytelność, zyskuje na nowości i odmienności.

Taki właśnie magiczno-tajemniczy ogród wprost ze świata Alicji można stworzyć za pomocą luksusowych kul Bola marki Blomus. Ten znany w świecie mistrz zmysłowej, luksusowej stali szlachetnej zdaje się panować nad nią niepodzielnie, modelując ją bez najmniejszego wysiłku.

Blomus potrafi czynić cuda. Całkiem proste, nie posiadające ozdób, ornamentów, czy innej, poza ozdobną, funkcji kule stały się obiektem nieustannego pożądania. Rozkochali się w nich miłośnicy ogrodu, aranżujący za sprawą matowych lub polerowanych, małych i dużych kul oczka wodne, sadzawki, skalniaki i grządki.

Rozrzucone z pozorną lekkomyślnością, czy przemyślnie i zjawiskowo umieszczone, będą przepięknym elementem ozdobnym, przetwarzającym ogród w prawdziwą świątynię dumania. Oobijający się w nich świat ujmie swoją zabawnie wykoślawioną perspektywą każdego, kto potrafi i chce inaczej patrzeć na to, co od lat znane.

Kule marki Blomus mają kilka rozmiarów – ich średnica waha się od 25, przez 30, 40 do nawet 50 cm. Można aranżować je w kuliste grupy, ustawiać pojedynczo, mieszać błyszczące z matowymi. Bola, bazując na odwiecznej, pradawnej i doskonałej formie kuli, będzie podobać się zawsze.

Doskonale minimalistyczne, polerowane lub stalowe kule Bola, marki Blomus, przydadzą się również do aranżacji biura, salonu, czy domu, w którym chłód stali rozbity zostanie odbijającymi się w niej sprzętami. Ozdobne kule marki Blomus stały się rarytasem dla wyposażających nowoczesne wnętrza. Często układa się je na stole, sprawiając, że zdumieni goście przecierają oczy, oszołomieni pomysłowością podejmującego obiadem. Współcześnie elegancka stal z godnością zastępuje naturę – miejsce zdetronizowanych bukietów ciętych kwiatów zajęła wykwintna w chłodzie, prosta, minimalistyczna forma marki Blomus.

  Dlaczego trzeba usuwać liście z łodyg do poziomu wody w wazonie?

Wpatrujący się w krzywe zwierciadło ozdobnej kuli Blomus sklep www.smakprostoty.pl z dziecięcą fascynacją szuka wejścia do świata z drugiej strony lustra.

Materiały prasowe:

www.smakprostoty.pl

Joanna J. Gawlikowska, Krystian Wawrzyczek www.silnapozycja.pl dla www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Dodaj recenzję

Zostaw odpowiedź