Konkurs „florystyczne inspiracje i porady”

Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy:
– ogrodników,
– florystów,
– osoby pracujące z kwiatami
– absolwentów kierunków związanych z szeroko pojętym kwiaciarstwem,
– pasjonatów florystyki.
Celem Konkursu jest wsparcie młodych florystów i osób związanych z kwiaciarstwem, dając im możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Chcemy umożliwić doświadczonym florystom dzielenie się swoimi pomysłami i wiedzą z innymi. Mamy nadzieję, że konkurs ten przyczyni się także do popularyzowania ciekawych rozwiązań i pomysłów z zakresu florystyki.
Zadaniem konkursowym jest napisanie ciekawego artykułu z zakresu szeroko rozumianej florystyki i wystroju wnętrz na temat wybrany przez autora.
Liczymy na inwencję i kreatywność w szukaniu ciekawych tematów.
Charakter pracy powinien być popularnonaukowy lub poradnikowy.
Do konkursu będą przyjmowane prace w języku polskim, o objętości od 2 do 3 tysięcy znaków (bez spacji). Artykuł może zawierać oryginalne zdjęcia opisywanych kwiatów i kompozycji – zdjęcia muszą stanowić własność autora artykułu lub pochodzić z darmowych, legalnych źródeł.
Przy ocenianiu prac pod uwagę brane będą:
Siła oddziaływania na czytelnika – ważne, aby tekst był interesujący, przyciągał uwagę i zachęcał odbiorcę do zatrzymania się przy nim na dłużej.
Pomysłowość i kreatywność – niebanalne rozwiązania i pomysły przedstawione w pracy.
Materiały graficzne – zdjęcia, rysunki, schematy; wszystkie materiały muszą być własnością autora pracy lub pochodzić z legalnych, darmowych źródeł.
Redakcja tekstu – poprawność stylistyczna, brak błędów językowych, płynność językowa.
Zgłoszenia do Konkursu można przesyłać już od 10 września. Pracę konkursową z wypełnionym Formularzem Uczestnictwa (dostępny do pobrania na dole pod Regulaminem) można nadsyłać do 20 listopada 2015 r.
Autorzy trzech najlepszych i najciekawszych trzech artykułów zostaną nagrodzeni miesięcznym płatnym stażem organizowanym przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego.  Nagrodzone i wyróżnione prace opublikowane zostaną na portalu internetowym www.akademiaflorystyki.pl.
Pracę konkursową wraz z wymaganymi załącznikami należy wysłać na adres a.omiecinska@akademiaflorystyki.pl.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, w którym zawarliśmy wszelkie szczegóły dotyczące naszego Konkursu.
Regulamin i załącznik dostępne na stronie: https://www.akademiaflorystyki.pl/konkurs-florystyczne-inspiracje-i-porady/

Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego ogłasza ogólnopolski Konkurs na najciekawszy artykuł poświęcony florystyce i kwiatom.

  I Krajowe Mistrzostwa Florystyczne Regionu Śląskiego - RELACJA

Zostaw odpowiedź

 

facebook