Kwiatowy weekend w Galerii Krakowskiej

Bukiety ślubne, bukiety okolicznościowe i instalacje roślinne inspirowane hasłem „Światło” – to konkurencje, które czekają na uczestników II Krajowych Mistrzostw Florystycznych Regionu Małopolsko-Podkarpackiego. Zawody, podczas których będzie można podziwiać umiejętności najlepszych florystów odbędą się w najbliższy piątek 2 października 2015 r., w godz. 10.00-18.30 na poziomie -1 Galerii Krakowskiej. Wystawę prac konkursowych będzie można oglądać przez cały weekend. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Florystów Polskich.
Nowoczesne aranżacje, odpowiednio dobrane kwiaty i kolory z pewnością zainspirują nie jednego widza podczas organizowanych już po raz drugi Mistrzostw Florystycznych Regionu Małopolsko-Podkarpackiego. W trakcie zawodów będzie można zapoznać się z bogatym materiałem roślinnym, dużymi umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem specjalistów.
W najbliższy piątek 2 października 2015 r., w godzinach 10.00 – 18.30 floryści aspirujący do miana najlepszych w Małopolsce i Podkarpaciu spotkają się w Hali Grodzkiej Galerii Krakowskiej (poziom -1), gdzie rywalizować będą w ramach II Krajowych Mistrzostw Florystycznych Regionu Małopolsko-Podkarpackiego. Kandydaci do tytułu zmagać będą się w czterech konkurencjach na zadany temat. Motywem przewodnim  pierwszego etapu konkursu będzie – bukiet ślubny, drugiego – instalacja w temacie „Światło”, trzeciego – bukiet w ręce. Zadanie czwartego etapu pozostaje pilnie strzeżoną tajemnicą organizatorów i zostanie ujawnione uczestnikom na 15 minut przed rozpoczęciem ostatniej tury. Aranżacje oceniane będą zgodnie z międzynarodowym 100-punktowym systemem sędziowskim FLORINT w kategoriach: pomysł, kompozycja, kolorystyka i technika wykonania.
Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie emocji związanych z konkursem oraz ducha zdrowej, artystycznej rywalizacji wśród uczestników.
Harmonogram Mistrzostw:
2X-4X
Hala Grodzka
2X
10. 00 – 11.30I etap Mistrzostw – kategoria: bukiet ślubny/ozdoba ślubna
12.00 – 14.30II etap Mistrzostw – kategoria: duża forma temat:  „Światło”
15.15 – 16.00 III etap Mistrzostw – kategoria: bukiet w ręce
16.30 – 17.30 IV etap Mistrzostw – kategoria: praca niespodzianka
18.30 – Ogłoszenie wyników Mistrzostw oraz przyznanie nagrody publiczności
3X-4X
Wystawa prac
Więcej informacji udziela:
Jarosław Szymczak – Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej, ECE Projekt Management Polska, tel.: +48 12 428 99 00, e-mail: jaroslaw.szymczak@ece.com

II KRAJOWE MISTRZOSTWA FLORYSTYCZNE REGIONU MAŁOPOLSKO-PODKARPACKIEGO

  Gala Florystyczna 3 marca Poznań WGRO - fotorelacja

Zostaw odpowiedź

 

facebook