Jak uzyskać piękne i pachnące wnętrze?

Zazwyczaj myślimy o tym w kontekście stroju czy dodatków, jednakże równie istotne jest utrzymanie pięknego zapachu i estetycznego wnętrza domu – w końcu to tutaj spędzamy wiele godzin każdego dnia. A można zrobić to na wiele sposobów…

Zamiast inwestować w stałe elementy wyposażenia, które przecież po jakimś czasie mogą nam się zupełnie przestać podobać, o wiele lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na piękne ozdoby ze świec i wosków. A w tym zdecydowanie króluje marka Yankee Candle, która od lat ma na świecie wielu zwolenników i ma ku temu powody.

Magia świeczek, wosków…

Światło świec uważane jest nadal za najbardziej romantyczne, ale również kojące i odprężające. Marka Yankee Candle już od końca lat 60. XX wieku stara się dostarczyć ludziom szukającym ciekawych aromatów odpowiednich rozwiązań. Teraz łączą one nietypowy wygląd i piękne, skomponowane przez specjalistów zapachy, dzięki czemu świece Yankee Candle zdobywają sobie zaufanie wielu osób z całego świata. A z uwagi na różnorodność produktów i fakt, że nie brak wśród nich również przydatnych akcesoriów, z marką tą bez trudu można stworzyć całą, wymyśloną tylko przez siebie historię dekoracji.

Jedna świeczka na wiele sposobów

Zazwyczaj świeczka kojarzy nam się ze słabym zapachem, a rzadko kiedy taka częściowo wypalona jest ładnym elementem dekoracyjnym, choćby z uwagi na nieciekawy, czarny knot. Tymczasem świece Yankee Candle to arcydzieła, które cieszą zarówno od strony aromatycznej, jak i wizualnej. Dzięki nasyceniu odpowiednio oczyszczonej parafiny, świece mają długi czas świecenia i wydzielają piękne aromaty przez zdecydowanie dłuższy okres niż te zwykłe świeczki. A gdzie tutaj ozdoba wnętrza? Wszystkie świece Yankee Candle mają piękne, ozdobne, szklane słoje, w których znajduje się zapachowy wkład. Możemy dobierać je według różnych linii produktów, stosownie do tego, jak wygląda wnętrze naszego domu. Nie musimy też obawiać się o delikatne powierzchnie mebli dzięki dobrze dobranym, dedykowanym podkładkom Yankee Candle. Co więcej, jeśli będziemy chcieli odmienić wygląd wnętrza np. na romantyczną kolację we dwoje, możemy skorzystać z odpowiednio dopasowanych do świec Yankee Candle nakładek o rozmaitych wzorach – będą one dawać ciekawie cienie na ścianach czy suficie, tworząc niesamowity, niepowtarzalny klimat.

  Cechy idealnego prezentu

Aromat trwa i trwa…

Niegdyś popularne były kominki zapachowe – na dole stawiało się podgrzewacz, a na górze wlewało wodę z kilkoma kroplami olejków eterycznych. Rozwiązanie to było wygodne, ale miało też wiele minusów, m.in. osad z kamienia na zbiorniczku. Dziś woski Yankee Candle dają możliwość powolnego wypuszczania zapachu ze swojego wnętrza na pięknych kominkach zapachowych ze szlifowanego kamienia czy zdobionej porcelany. Chcesz dodać więcej wrażeń estetycznych? Wystarczy, że woski Yankee Candle rozpuszczać będziesz na ażurowym kominku zapachowym – wokół roztoczy się piękny zapach, zaś niewielka świeczka podgrzewająca wosk będzie rzucała ciekawe cienie na okoliczne ściany i meble.

Autor artykułu

Artykuł został przygotowany przez sklep www.mydlarniano1.pl specjalizujący się w produktach Yankee Candle oraz Bomb Cosmetics. Sprawdź ich ofertę kuli oraz babeczek do kąpieli.

Każdy człowiek uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami oraz cudownymi zapachami.

Zostaw odpowiedź

 

facebook