Jak przystroić loggia. Zieleń bez granic

Nagła, nieprzemyślana myśl: a gdyby tak zmienić coś w swoim otoczeniu? Na przykład coś na tarasie lub w loggia. Jesienią warto zmienić dekoracje w loggia, na takie, które pozwolą nam na odpoczynek również w chłodniejsze dni, i podziwiać piękne widoki, zwłaszcza z góry.

Jako dekoracje małego loggia sprawdzą się nastrojowe lampiony, donice i doniczki, świeczniki, kwietniki na rośliny balkonowe, czy też kolorowe poduszki. Każda loggia wygląda świetnie w otulinie wielu roślin, stylowych mebli wypoczynkowych i dopasowanej dekoracji.  Delikatna i prosta dekoracja loggia może być wyjątkowa.  Jakie dekoracje i akcesoria sprawią, że stanie się on idealną przestrzenią do relaksu i przyjemnego spędzania czasu w loggia.

Zaaranżuj przestrzeń wypoczynkową balkonu, loggia i tarasu, wykorzystując meble, kwietniki czy lampiony. Stwórz swoją własną strefę relaksu na świeżym powietrzu!

Pomysłów na aranżacje jest bardzo wiele, a co lepsze wystrój można zmieniać co jakiś czas, zależnie od pogody, nastroju czy naszych możliwości finansowych.

  Lepiej kupować dojrzałe kwiaty czy nierozwinięte?

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. mesi
    mesi
    22 paź 2021

    więcej info proszę

facebook