Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

DĄBRÓWKA KOŚCIELNA......2013 🙂

Wiadomo już kiedy pojawi się następna część filmu? Czy w ogóle się pojawi?

di

teraz to wszyscy maja w głowie WŚ ....musisz troszkę poczekać..albo zadzwon do gniezna do telewizji i zapytaj

Witajcie Kruszynki !!!

Odnawiam temat Dąbrówki (warsztaty). Tak sobie szukałem na forum i tak tu trafiłem.
Chętnie przyjechałbym razem z moją Dorką. 😀 😀
Czy w tym roku coś szykujecie ?????????

Marek

Jest pewien pomysł, ale musimy z Wiedźmami jakoś to poukładać i Wam przedstawić 😉

Mogę zdradzić jedynie to, że prawdopodobnie nie zaprosimy w tym roku Małgosi - a to z prostej przyczyny - zależy nam, żeby więcej Forumowiczów się zjechało - a będzie to możliwe wtedy, kiedy koszty będą niższe.

Hej Parviś !!!!

Oki. Czekamy na wieści. 😀 😀 😀

Marek

🙁 Dabrówka bez MAŁGOSI???????????????????????????????????????????????????????????????? 😥

No wiesz Daga - jeśli zasponsorujesz jej pobyt i wynagrodzenie - to czemu nie? 🙂 a to jest jednak kupa kasy - że się tak wyrażę... Niestety - taka prawda.

Zresztą - i tak damy temat do dyskusji - demokratycznie postanowimy co się będzie działo w Dąbrówce.

Hmm, poproszę o szczegóły ... 🙂

jesli można zasugerować.....................to poproszę o wieńce :omg:
a do ślubniaków zaprosiłabym naszego KASIAPKA :smileyflower:

Jak coś się wyjaśni na temat Dąbrówki to bardzo poważnie o niej pomyślę :adore: :adore: :adore: :adore:

Chwile spędzone z dziewczynami bezcenne :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:

facebook