Wieczna róża w pudełku jako pomysł na prezent

Wieczna róża w pudełku to odpowiedź kiedy chcemy wyrazić swoje uczucia, lub powiedzieć “dziękuję”, ale brakuje nam słów. Kiedy pragniemy sprawić najbliższym osobom prezent, najlepiej sprawdzi się coś, co zostanie z nimi na lata, by każdego dnia na nowo wywoływać uśmiech na ich twarzy. Na szczęście z pomocą przychodzą kwiaty w pudełku – wieczne róże, które zdecydowanie wyróżniają się na tle naturalnych kwiatów, które są do wyrzucenia po kilku dniach.

Flower box z balonem

Wieczne róże w pudełku jako alternatywna dla żywych kwiatów

Pudełko z pojedynczą różą to idealny prezent dla bliskiej osoby, a także sposób, by wyrazić swoją sympatię lub wdzięczność. Wieczna róża to jednak nie tylko ciekawa dekoracja w pięknym pudełku – to również symbol czegoś trwałego i nieprzemijającego.

Róże w pudełku, przeciwnie do tradycyjnych bukietów z ciętych kwiatów, zostaną z obdarowaną osobą na lata, a ich trwałe kolory i długi okres życia każdego dnia będą przypominały naszym najbliższym, jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu.

Wieczne róże

Wieczne róże – co to takiego?

Wieczne róże to świetna i – co najważniejsze – wieloletnia alternatywa dla tradycyjnych bukietów. Choć flower box tworzą prawdziwe kwiaty najwyższej jakości, są one niejako “zatrzymane w czasie”, w związku z czym mogą przetrwać w doskonałej kondycji nawet do dwóch lat.

Jak to możliwe? Umieszczane w pudełku żywe kwiaty, zostają poddane specjalnemu procesowi stabilizacji, podczas którego woda i soki znajdujące się w starannie wyselekcjonowanych różach zostają zastąpione substancją, składającą się z bezpiecznej dla roślin i ludzi gliceryny oraz odpowiednio dobranych barwników. Dzięki temu temu kwiaty na długo zachowują swój kolor, świeżość i delikatność, nie odbiegając jakością od najświeższych bukietów róż, które niestety szybko więdną i gubią swoje płatki.

  Paprotki doniczkowe

Róże w pudełku na prezent

Wieczne róże w pudełku – co symbolizują ich kolory?

Jak czytamy na Royal Roses – w znanym sklepie, który specjalizuje się od lat w dostarczaniu wiecznych róż w zależności od koloru róż prezent możne symbolizować:

  • Czerwone róże – symbolizują oczywiście miłość i pożądanie
  • Różowe róże – kupując te kwiaty wyrazimy swoje uznanie i podziw dla obdarowanej osoby
  • Pudrowy róż – symbolizuje podziw i uznanie, przez co świetnie sprawdzi się np. na pierwszej randce
  • Białe róże – to symbol szacunku, lojalności, ale także czystości
  • Niebieskie róże – to prezent, który symbolizuje nowy początek, dlatego idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które rozpoczynają w życiu nową drogę
  • Złote róże – dzięki nim wyrazić możemy swoją przyjaźń, a także pogratulować bliskiej osobie
Wieczne róże w pudełku

Wieczne róże jako ozdoba domu i mieszkania

Żywe kwiaty poddane procesowi stabilizacji to wyjątkowa dekoracja, która będzie stanowiła świetną ozdobę każdego pomieszczenia. Róże w pudełku będą pięknie wyglądały zarówno w mieszkaniu, np. w sypialni, czy salonie, jak również w w innych miejscach, między innymi w sklepie, gabinecie kosmetycznym, czy salonie fryzjerskim.

Specjalnie przygotowane stabilizowane kwiaty dostępne w wielu kolorach idealnie dopasują się do każdego wnętrza, a brak konieczności ich podlewania sprawia, że mogą stać się ozdobą również tych miejsc, w których nie przebywamy na co dzień.

Wieczne róże w pudełku

Jak dbać o wieczne róże?

Poza trwałością, największą zaletą wiecznych kwiatów w pudełku jest ich niewymagający i prosty sposób pielęgnacji, dzięki której możemy cieszyć się pięknem bukietów przez wiele miesięcy. W przeciwieństwie do tradycyjnych, róże w pudełku zachowują swój piękny wygląd na dłużej, bez naszego wysiłku.

Róża w pudełku nie wymaga podlewania, co zdecydowanie różni ją od ciętych kwiatów, a jedyną rzeczą, o jakiej musimy pamiętać jest nie wystawianie pudełka na bezpośrednie działanie ostrych promieni słonecznych. Aby wieczne kwiaty na długo zachowały swój urok, od czasu do czasu warto delikatnie oczyścić je z kurzu, używając do tego np. chłodnego i bardzo delikatnego powietrza suszarki.

  Dzień Babci i Dziadka

Róże w pudełku, czyli uniwersalny bukiet dla wyjątkowej osoby

Róże w pudełku dostępne są w wielu kolorach, dlatego będą stanowiły idealny prezent w zasadzie dla każdego. Zdecydowaną zaletą flower boxów jest to, że szeroka gamą kolorystyczna obejmuje nie tylko same róże, ale i ich pudełka. Warto przy tym pamiętać, że poprzez kolor róż można wyrazić swoje uczucia. Dlatego też nie można pominąć tego aspektu, tworząc flower box dla bliskiej osoby. Warto zatem również zwrócić uwagę nie tylko na kolor róż, ale i pudełka na kwiaty.

Zostaw odpowiedź

 

facebook