Weź udział w programie Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości i przetestuj za darmo Chrysal Professional

Weź udział w programie „Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości” i  przetestuj za darmo Chrysal Professional 2 przedłużający trwałość kwiatów!

Gdy za oknem temperatura zbliża się do 30 °C ludzie bez zastanowienia sięgają po butelkę wody mineralnej. Takie upały dają się we znaki wszystkim, także kwiatom w Twojej Kwiaciarni! Nie zapominaj, że one także potrzebuję niezbędnych minerałów, które  wydłużą znacząco ich trwałość.

Dlatego jeżeli zależy Ci na dłuższej trwałości Twoich kwiatów i wciąż szukasz optymalnego rozwiązania – mamy coś dla Ciebie! Bezpłatny, innowacyjny program organizowany przez firmę Chrysal, „Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości”, dzięki któremu masz szansę znaleźć optymalne rozwiązanie dla Twojej Kwiaciarni i sprawić, że kwiaty zakupione przez Twoich Klientów, będą cieszyć Ich oczy jeszcze dłużej niż dotychczas!

  • Wystarczy, że wypełniasz załączoną ankietę i dołączysz do programu „Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości”.
  • Wyślemy do Ciebie Chrysal Professional 2 (poj. 1 l), który możesz testować w swojej Kwiaciarni. Dzięki niemu redukujesz straty kwiatów, oszczędzasz wodę i czas, a swoim Klientom zapewniasz kwiaty o wydłużonej trwałości!
  • Sprawdzaj rezultaty działania środków Chrysal. Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoją opinię!
  • Na koniec otrzymasz upominek oraz dyplom potwierdzający udział Twój udział w programie "Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości”.

To nic nie kosztuje! Udział w programie jest całkowicie darmowy!

Wypełnij ankietę i weź udział w programie!

 

  Rośliny doniczkowe - Kids Palace - Świat dziecka

Zostaw odpowiedź

 

facebook