Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS 27.02-1.03.2014 Poznań

Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych to jedyne w Polsce takie wydarzenie, które daje możliwość prezentacji branży decor w pełnej krasie. To prezentacja nowych trendów i nietuzinkowych pomysłów zarówno dla profesjonalistów jak i wszystkich tych, którzy po prostu lubią otacza się pięknymi przedmiotami.

Już od 27 lutego przez kolejne dwa dni przedstawiciele kwiaciarń, centrów ogrodniczych czy galerii homingowych będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą elementów dekoracyjnych. Wystawcy zaprezentują szeroki wybór ozdób choinkowych, dekoracji wielkanocnych, imitacji kwiatów, a także ozdoby na każdą okazję takie jak świece, lampiony, wazony, poduszki i inne artykuły, które nadają aranżacjom domowym wyjątkowy charakter. Ostatni dzień targów będzie otwarty nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla szerokiej publiczności, poszukującej inspiracji w dekorowaniu wnętrz i ogrodów.

Oprócz ekspozycji artykułów dekoracyjnych program targów wypełniają interesujące wydarzenia towarzyszące.

Już pierwszego dnia targów rozpoczną się VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne organizowane przez poznański oddział Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Tematem przewodnim prac konkursowych będą kultury innych krajów stanowiące inspirację do florystycznych kompozycji. Mistrzostwom będzie towarzyszył konkurs dla kwiaciarń, w ramach którego będziemy mogli podziwiać bukiety ślubne i okazjonalne.

Targi Special Days to również pokazy profesjonalistów w dziedzinie florystyki. Podczas 3 dni będziemy mieli okazję zobaczyć sztukę układania kompozycji kwiatowych w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły Florystycznej, florystyczne show Zygmunta Sieradzana i Piotra Sekundy, a także pokaz układania kompozycji ze sztucznych kwiatów.

Właściciele sklepów z artykułami dekoracyjnym będą mogli uczestniczyć w szkoleniu Visual Merchandising prowadzonym przez dr Marka Borowińskiego. Prowadzący zdradzi nie tylko tajemnicę zachowań konsumentów, ale także wskaże kierunki w prawidłowej ekspozycji towarów, która wydobywa piękno oferowanych produktów i wprowadza w placówce sprzedażowej wyjątkową atmosferę.

Na atrakcyjne spotkanie zapraszając również firmy Plastiflora i Florami. Na specjalnie zorganizowanym pokazie specjaliści zaprezentują oryginalne sposoby pakowania prezentów.

  Branża decor ozdobą Targów - podsumowanie Targów Special Days

Niezwykle ekspozycje, inspirujące pokazy, ciekawe szkolenia warsztaty – tak można w skrócie opisać zbliżającą się edycję targów Special Days, na którą już teraz  serdecznie zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

 

facebook