Sekatory Lily i Viola, czyli nowa, kolorowa jakość Fiskars

Aby nie uszkodzić delikatnych gałęzi, ogrodnicy powinni wyposażyć się w łatwe w obsłudze sekatory jednoręczne InspirationTM marki Fiskars. W skład linii wchodzą dwa modele sekatorów: nożycowy i kowadełkowy dostępne w ciekawych kolorach: lily oraz viola. W zależności od wybranego modelu, możemy nimi ciąć świeże gałęzie lub te suche i twarde.

Regularne cięcia wpływają na dobry wzrost roślin oraz jakość ich kwitnienia.

Gałęzie mogą być twarde, miękkie, zdrewniałe lub pełne soku, dlatego do ich cięcia stosuje się różne typy sekatorów. Sekator nożycowy Fiskars jest idealny do cięcia świeżych gałęzi. Dostępny jest w dwóch ciekawych kolorach: białym oraz fioletowym, co sprawia, że prace w ogrodzie mogą być znacznie przyjemniejsze.

Do cięcia suchych i twardych gałęzi zaleca się używanie sekatorów kowadełkowych Fiskars występujących także w dwóch wersjach kolorystycznych.

Czyste cięcię oraz minimalne taracia zapewnia górne ostrze, które zostało pokryte powłoką PTFE. Oprócz tego sekatory wysposażone są w wytrzymałe oraz wygodne rączki. Oba modele sketorów: nożycowy oraz kowadełkowy posiadają otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek.

Sekatory Fiskars InspirationTM wysposażone są w unikalny mechanizm PowerGear™, który wspomaga siłę cięcia oraz w system PowerStep™ umożliwiający cięcie w trzech fazach w zależności od grubości gałęzi. Oba modele sekatorów przeznaczone są do użytku zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne.

Hill+Knowlton Strategies

  Metody podlewania kwiatów doniczkowych podczas nieobecności

Zostaw odpowiedź

 

4 komentarzy

 1. Julita Mroczek
  Julita Mroczek
  18 paź 2012

  A ja taki sekatorek śliczny biały mam:)))

 2. maciej stachowiak
  maciej stachowiak
  21 paź 2012

  GDZIE MOŻNA KUPIĆ TE SEKATORY?

 3. agate
  agate
  23 paź 2012

   piekne sa! 

 4. Julita Mroczek
  Julita Mroczek
  09 lis 2012

  Maćku nie zaglądałam tu dłuższy czas i nie zauważyłam pytania.Ja kupiłam ten sekator w markecie budowlanym "Mrówka".

facebook