Premierowa odsłona Christmas Expo

Po raz pierwszy w tym roku zostaną zorganizowane wyspecjalizowane targi poświęcone produktom i usługom związanym ze świętami Bożego Narodzenia – Międzynarodowe Targi Christmas Expo. Na stoiskach nie zabraknie więc różnego rodzaju dekoracji, propozycji świątecznego oświetlenia, a także bożonarodzeniowych zabawek czy upominków. Dla producentów i dystrybutorów będzie to okazja, by zaprezentować najnowsze oferty na nadchodzący bożonarodzeniowy sezon. Zwiedzający zaś będą mogli w jednym miejscu porównać  różnorodne propozycje z kraju i zagranicy,  zainspirować się światowymi trendami, a nawet dokonać zakupów wybranych produktów przed okresem świątecznym. Pierwsza edycja Christmas Expo odbędzie się w dniach 2-4 października  br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. 

– Czas oczekiwania na Boże Narodzenie to magiczny okres, któremu towarzyszy wyjątkowa i radosna atmosfera. Potęgują ją dodatkowo piękne ozdoby w domach, sklepach czy na ulicach miast, jakie pojawiają się już na ponad miesiąc przed świętami. Na targach Christmas Expo w jednym miejscu chcemy zebrać różnorodne pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje, nie tylko te dostępne na rynku polskim, ale i za granicą. Producenci i dystrybutorzy tego typu produktów będą tu mogli za jednym razem dotrzeć z informacją o swojej świątecznej ofercie do właścicieli sklepów, zarządców galerii handlowych, a także przedstawicieli miast, hoteli i restauracji oraz wszystkich tych, którzy będą przystrajać różne miejsca bożonarodzeniowymi ozdobami – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska, organizującej pierwsze Christmas Expo.

Świąteczny biznes w jednym miejscu 
Podczas Targów Christmas Expo na stoiskach wystawiać się będą producenci dekoracji świątecznych, kartek i kalendarzy bożonarodzeniowych, a także oświetlenia przeznaczonego dla miast, domów czy obiektów handlowych. Nie zabraknie firm produkujących porcelanę i szkło, zastawy i dekoracje stołów świątecznych, słodycze, dewocjonalia, a nawet artykuły na imprezy okolicznościowe. Swoje propozycje przedstawią też producenci i dystrybutorzy artykułów kwiaciarskich, zabawek i upominków bożonarodzeniowych, a także hurtownicy materiałów czy przyborów potrzebnych przy scrapbookingu oraz wydawnictwa świąteczne.

Dla kogo Christmas Expo?
Targi Christmas Expo kierowane są do wszystkich osób poszukujących pomysłów na świąteczne dekoracje. Wśród zwiedzających znajdą się więc przedstawiciele miast i urzędów, właściciele i menadżerowie restauracji oraz hoteli, a także zarządcy w centrach handlowych. Co więcej, w targach wezmą też udział projektanci i dekoratorzy wnętrz, osoby odpowiedzialne za ekspozycje w punktach sprzedaży, oraz przedstawiciele sklepów, hurtowni, księgarń, agencji reklamowych i klienci indywidualni.
Targi odbywają się równolegle z Targami Event – Wszystko dla Organizatorów Eventów oraz Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

Więcej informacji na temat premierowej edycji wydarzenia znajduje się na www.christmasexpo.pl.

***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska – zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.

  Święto Kwiatów na VI Festiwalu Róż

Zostaw odpowiedź

 

facebook