Podsumowanie programu ‘Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości’

Czas na podsumowanie! Wraz z pierwszymi dniami września zakończył się program „Kwiaciarnia Pierwszej Świeżości”. Jego organizatorzy – Victus oraz EuroFlorist –  do wzięcia udziału w programie testującym innowacyjny preparat „Chrysal Professional 2”, zaprosili 107 kwiaciarń z najdalszych zakątków Polski.

Termin programu nieprzypadkowo padł na okres letni. Wszyscy pamiętamy słupki temperatury sięgające nawet 30 °C. Nie rozstawaliśmy się wtedy z butelką wody mineralnej, która pod niebem pełnym słońca była dla nas wręcz zbawieniem. Upały dawały się we znaki także kwiatom stojącym w kwiaciarniach, a przecież do prawidłowego wzrostu one także potrzebują ogromnej porcji niezbędnych minerałów. 

Producent preparatu zapewniał, że przedłuży on trwałość kwiatów, tym samym przyczyniając się do redukcji ich strat oraz oszczędzania wody i czasu. Firma Victus wraz z EuroFlorist sprawdziła jak obietnice sklepu Chrysal mają się do rzeczywistości. I tak oto…

Ponad 70% testujących twierdzi, że środek ten przedłuża trwałość kwiatów do 7 dni.

Dzięki testowanemu preparatowi znacznie wydłuża się okres przydatności kwiatów. Kwiaty w kwiaciarni służą florystom dłużej – powstają z nich trwalsze bukiety i kompozycje. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w zadowoleniu klientów – zakupione kwiaty cieszą ich oczy przez jeszcze dłuższy czas.

Kwiaciarnie niemal jednogłośnie przyznają, że wazony są dużo czystsze.

Jednym z podstawowych warunków, które należy spełnić, aby przedłużyć życie kwiatów ciętych, jest umieszczenie ich w przestronnych naczyniach z zimną wodą. Systematyczne użycie środka „Chrysal Professional 2” pozwala zaoszczędzić na tym mnóstwo czadu, gdyż swoim działaniem ogranicza powstawanie osadu oraz zapobiega zanieczyszczaniu się wody.

„Chrysal Professional 2” redukuje odpady kwiatów aż do 30% – to opinia 87% kwiaciarń.

Wydłużenie okresu przydatności kwiatów, to niewątpliwie najsilniejszy argument. Jeszcze bardziej przekonać może fakt, że pociąga on za sobą kolejne pozytywny. Zmniejszenie odpadów aż o 30% pomaga lepiej zorganizować i zaplanować hurtowe zakupy kwiatów, co przekłada się na większą ilość oszczędzonych pieniędzy.

  Podłoże z endomikoryzą do kwiatów Kwazar-5m2 wiosny!

95% użytkowników wyraziła dalszą chęć korzystania z testowanego środka.

Na koniec pytanie, które powinno rozwiać wszystkie wątpliwości tych, którzy zastanawiają się nad tym czy wypróbować „Chrysal Professional 2”. Niespełna wszyscy testujący preparat firmy Chrysal są zadowoleni z efektów i przekonaniem sięgną po jego kolejną butelkę!

Z obietnicami producenta jest często tak jak, z obietnicami przedwyborczymi – zaraz po wyborze czar pryska. Jednak w przypadku obietnic producenta preparatu, firmy Chrysal, za obietnicami idą niezwykle pozytywne opinie kwiaciarń, które go testowały. Czy może być lepsza rekomendacja niż opinia koleżanek i kolegów po fachu? Na zakończenie programu, każda kwiaciarnia biorąca w nim udział otrzymała dyplom potwierdzający uczestnictwo oraz voucher do wykorzystania na zakupy w chrysalsklep.pl.

Zostaw odpowiedź

 

facebook