Od 22 do 25 stycznia na targach Messe Essen: IPM ESSEN 2013 Światowe Targi Ogrodnictwa

Są to  światowe targi ogrodnictwa: Od 22 do 25 stycznia 2013 roku targi IPM ESSEN otwierają po raz 31. swoje bramy i zaprezentują oczekiwanej liczbie 60.000 branżowców obszerną i na świecie jedyną w swoim rodzaju ofertę wystawową z dziedziny roślin, techniki, florystyki i wyposażenia. Ilse Aigner, federalna minister rolnictwa, przejęła ponownie patronat nad targami specjalistycznymi.

Zagraniczni wystawcy poszerzają swoje wspólne ekspozycje

Udział międzynarodowych wystawców w targach IPM ESSEN nadal wzrasta. W sumie około 1.500 wystawców z ponad 40 krajów zaprezentuje swe produkty i usługi oferując branżowym gościom wgląd na światowy rynek.Po raz pierwszy na stoiskach wspólnych ekspozycji prezentować się będą
koreańscy wystawcy w dziedzinie techniki. Sri Lanka i Tajlandia wystawią się po raz pierwszy z oficjalnym uczestnictwem krajowym na targach IPM ESSEN 2013.

Kraje bałtyckie są partnerami Międzynarodowego Wschodnioeuropejskiego Forum Ogrodnictwa

Partnerami Międzynarodowego Wschodnioeuropejskiego Forum Ogrodnictwa na targach IPM ESSEN 2013 są kraje bałtyckie Litwa,  Łotwa i Estonia. Forum specjalistyczne pozwoli zaznajomić się z gospodarką ogrodową i roślinną krajów wschodnioeuropejskich. Eksperci będą informować o nowych szansach rynkowych, będzie można zawrzeć nowe i odświeżyć lub rozbudować biznesowe kontakty.

Pokazy florystyczne na najwyższym poziomie

Najlepsi europejscy floryści zaprezentują również w roku 2013 w Green City florystykę najwyższej klasy. Oczywiste jest już,  że Rosjanka Natalia Zhizhko, zwyciężczyni „European Cup of Floral Design 2011“, oraz zdobywczyni drugiego miejsca Niina Minkkinen z Finlandii, pokażą na scenie FDF najnowsze trendy we florystyce. Ponadto poszukiwani będą najbardziej utalentowani młodzi floryści z Niemiec. Najlepsi zakwalifikują się do udziału w „Eurofleurs Junior Championship“oraz „Worldskills Germany 2013“

źródło:
ipm-messe.de
  POD PARASOLKAMI

Zostaw odpowiedź

 

facebook