MEGA Targi Ślubne TORWAR 19-20.02.2011r.

Walentynkowa randka? Tylko na Mega Targach Ślubnych na Torwarze.
Uwaga! Uwaga! Największe warszawskie targi ślubne Torwar organizujemy tydzień po Walentynkach. 19-20 lutego w Warszawie w Hali Torwar. To najlepszy termin na wybór sukni ślubnej! Zapamiętaj tą nazwę – Mega Targi Ślubne TORWAR. Naprawdę warto!

Luty to idealny moment na wybór sukni ślubnej. Nie spiesz się! Przecież to jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. Zanim powiesz: „to właśnie ta”, musisz mieć pewność, że obejrzałaś już wszystkie kolekcje. I Mega Targi Ślubne dają Ci właśnie taką możliwość! Organizujemy je już siódmy raz, 19-20 lutego w warszawskiej Hali Torwar. Możemy Ci zdradzić: będzie się działo! Zarezerwuj przynajmniej jeden dzień, by zapoznać się z ofertą ok. 250 firm z branży ślubnej: producentów sukni, garniturów i akcesoriów ślubnych, jubilerów, modystów, florystów, dekoratorów, wizażystów, fotografów, cukierników, konsultantów ślubnych, producentów zaproszeń.
Od rana do wieczora pokazy samochodów do ślubu, koncerty muzyki weselnej (grają zespoły z wolnymi terminami na 2011) i co najważniejsze…. prezentacja sukni ślubnych z całego świata.

I jest jeszcze coś extra! Cały weekend rozdajemy narzeczonym prezenty! Czekają:zestawyporcelany, kupony rabatowe na suknie ślubne, buty, biżuteria, dekoracje, ślubne sesje zdjęciowe, zaproszenia ślubne oraz…

…Podróż poślubna za free! W konkursie sms-owym magazynu „Moda na Ślub” i Wedding TV można wygrać aż 10 wycieczek promem Stena Line do Szwecji.

Zorganizuj ślub i wesele w jeden dzień!
Czekamy na Torwarze 19-20 lutego w Warszawie! Zabierz swoją Walentynkę!

KONKURS SMS!
Organizator MEGA Targów Ślubnych TORWAR 2011, które odbędą się w dniach 19-20 lutego 2011 roku na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6A) oraz Wedding TV zapraszają wszystkich narzeczonych do udziału w konkursie SMS. Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać wiadomość tekstową na nasz redakcyjny numer:
0 531 273 033
(opłata według taryfy Twojego operatora)
o treści: imiona narzeczonych, data ślubu
(dzień, miesiąc, rok).

Każdy, kto prawidłowo wyśle konkursowy SMS, w tygodniu poprzedzającym targi otrzyma wiadomość zwrotną, potwierdzającą uczestnictwo w konkursie. Jej okazanie na stanowisku wskazanym przez organizatora upoważnia właściciela telefonu do odbioru nagrody!

Do wygrania cenne nagrody!
Na zwycięzców czekają m.in. suknie ślubne, dodatki, porcelana, rabaty na biżuterię, wynajem samochodu, sesje fotograficzne, dekoracje sal weselnych, zaproszenia ślubne… i to wszystko za jeden SMS!
Konkurs przeznaczony jest dla osób, które planują zawrzeć związek małżeński w 2011 roku. Każdy uczestnik może wysłać tylko jeden SMS spod określonego numeru telefonu do dnia 17 lutego 2011 roku. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.modanaslub.pl oraz w siedzibie Organizatora w Warszawie przy ul. Ostrobramska 101/228.

  Flower Fashion Day@Westin, czyli przedłużenie lata

Zostaw odpowiedź

 

facebook