Flower Fashion Day@Westin, czyli przedłużenie lata

W  sobotę 12 września w warszawskim hotelu The Westin Warsaw odbyła się niezwykła impreza, organizowana przez pięciogwiazdkowy hotel The Westin Warsaw, Biuro Kwiatowe Holandia oraz Young Polish Designers Foundation. Pobudzenie zmysłów pięknem kwiatów, mody oraz kreacji kulinarnych szefów kuchni hotelu oraz wyjątkowy pokaz mody kolekcji młodych polskich projektantów to tylko niektóre z atrakcji.The Westin Warsaw, Biuro Kwiatowe Holandia oraz Young Polish Designers Foundation.

fot.BKH

Pobudzenie zmysłów pięknem kwiatów, mody oraz kreacji kulinarnych szefów kuchni hotelu oraz wyjątkowy pokaz mody kolekcji młodych polskich projektantów to tylko niektóre z atrakcji.

fot.BKH

Warszawa, 15 września 2009 r. – W sobotę 12 września lobby pięciogwiazdkowego hotelu The Westin Warsaw zamieniło się w kwiatową oazę relaksu, a wszystko to dzięki Biuru Kwiatowemu Holandia, którego floryści (Zygmunt Sieradzan i Piotr Sekunda) udekorowali hotel kwiatami ciętymi oraz roślinami doniczkowymi, prezentując w ten sposób najnowsze trendy we florystyce. Atrakcją imprezy były pokazy kulinarne szefów kuchni hotelu Westin, którzy wysublimowane smaki kuchni fusion połączyli z kwiatami jadalnymi tworząc w ten sposób niepowtarzalne kompozycje kulinarne.

fot.BKH
Każda warszawianka, która odwiedziła tego dnia hotel Westin mogła liczyć na bezpłatny makijaż oraz konsultację z wizażystą perfumerii Douglas, porady stylistów i projektantów mody zrzeszonych w Young Polish Designers Foundation.

Atrakcją imprezy była możliwość wygrania lekcji gotowania z szefem kuchni Westin – Januszem Korzyńskim, weekendu z Mercedesem, zaproszeń na kolację do restauracji Fusion oraz przepięknych bukietów.

Impreza zakończyła się nietypowym pokazem mody kolekcji Young Polish Designers Foundation. Wybieg stanowiły kręte, szklane schody hotelu Westin. Biżuterią dopełniającą szyk strojów były dekoracje kwiatowe.

fot.BKH

Organizatorami wydarzenia był hotel The Westin Warsaw, Biuro Kwiatowe Holandia oraz Young Polish Designers Foundation, partnerami: perfumeria Douglas, Belvedere oraz Mercedes-Benz,  patronem medialnym – Radio Kolor.

  FLOWER FASHION cz. II Międzynarodowy Pokaz Florystyczny

Zobacz więcej zdjęć…>

O organizatorach:

Hotel The Westin Warsaw zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Nowoczesny dwudziestopiętrowy budynek wyróżnia się charakterystyczną architekturą, z najszybszą w mieście, podświetlaną, panoramiczną windą, z której rozpościera się fantastyczny widok na biznesowe i finansowe centrum stolicy. Filozofia marki Westin to sprawić by po pobycie w hotelu, goście czuli się lepiej niż przed przyjazdem. Aby osiągnąć ten cel Westin wprowadził wiele wyjątkowych inicjatyw, które mają na celu odnowę ciała i umysłu oraz relaks.
www.westin.pl

BIURO KWIATOWE HOLANDIA jest organizacją działającą na rzecz producentów, importerów i eksporterów holenderskich. Zajmuje się marketingiem i promocją kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Propaguje wiedzę o rozmaitych gatunkach i odmianach kwiatów, sposobach ich użycia w kompozycjach. Informuje o najnowszych trendach we florystyce. Jest organizacją typu non profit. Biuro Kwiatowe Holandia jest organizatorem pokazów florystycznych, warsztatów, imprez o tematyce kwiatowej. Autorami kompozycji kwiatowych w hotelu Westin jest firma GREEN FLORAL DESIGN, której właścicielami są wybitni floryści Zygmunt Sieradzan i Piotr Sekunda.

Fundacja Young Polish Designers została powołana, aby uwydatnić społeczną i kulturową rolę młodych i zdolnych polskich projektantów w Polsce i za granicą. W jej siedzibie, która mieści się w Warszawie można obejrzeć i kupić najnowsze kolekcje utalentowanych projektantów nie tylko odzieży, ale także torebek, kapeluszy i biżuterii. Fundacja realizuje również indywidualne zamówienia klientek, a także organizuje pokazy mody.

 materiały prasowe:

Zostaw odpowiedź

 

facebook