Kwiaty mówią: Kocham Cię!

Już wkrótce Walentynki – święto zakochanych, szczególny dzień, w którym wyznaje się miłość. Klasycznym sposobem wyrażenia swojego uczucia są kwiaty. Z okazji walentynek firma Kwiatymowia.pl wprowadza na polski rynek całkowicie innowacyjny pomysł na prezent. W tym roku możesz podarować swojej ukochanej kwiaty jakich nie dostała nigdy dotąd. Wywołają one niezwykłe wrażenie, a pozornie drobny gest okaże się wyjątkowy i oryginalny.

Walentynki to święto, które na dobre zakorzeniło się już w naszej tradycji. W tym dniu można wyrazić swoją miłość obdarowując ukochaną kwiatami. Warto jednak zwrócić uwagę na mowę kwiatów, gdyż nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego jakie wyrażają emocje. Róże powszechnie uznawane są za symbol miłości. O tym jednak, jakim uczuciem darzysz daną osobę powie ich kolor – róża czerwona: kocham Cię do szaleństwa, róża biała: kocham Cię miłością platoniczną, róża różowa – przysięgam miłość, natomiast biała i czerwona wyrażają żar serca.

Oprócz samej symboliki kwiatów jest jeszcze jeden sposób, w jaki ich mowę można spotęgować. Wzbogacając płatki róż napisem lub drobną grafiką możemy powiedzieć jeszcze więcej. Profesjonalny nadruk sprawi, że prezent wyrazi precyzyjniej myśli i uczucia, które chcemy przekazać.

Możliwość naniesienia na świeżych kwiatach napisów to zupełnie nowa propozycja na rynku polskim. Róże dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, białym, różowym i żółtym. Na płatkach można nadrukować hasło standardowe, własny tekst lub własną grafikę. Aby dokonać zakupu kwiatów z nadrukiem wystarczy wejść na stronę www.kwiatymowia.pl wybrać odpowiednią propozycję i złożyć elektroniczne zamówienie.

Ze względu na specyfikę produktu czas realizacji zamówienia wynosi kilka dni.

materiały prasowe:

www.kwiatymowia.pl

  Relacja z warsztatów fotografii dla florystów

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. Vanflorystka
    Vanflorystka
    14 lut 2010

    Jaki kwiat odda najgłębsze uczucia zakochanego i jak powinien zostać wręczony, przed pierścinkiem, po pierścionku?

facebook