Kwiaciarnie internetowe

W dzisiejszych czasach bardzo wiele spraw załatwiamy przez internet, robimy zakupy, zamawiamy bilety do kina czy na pociąg, sprawdzamy i załatwiamy sprawy urzędowe.

Korzystanie z internetu pozwala na oszczędność czasu, który można wykorzystać w inny sposób, oraz daje możliwość zapoznania się z większą liczbą ofert.

Nic dziwnego, iż internet już klika dobrych lat temu wkroczył i w branżę kwiaciarską. Oczywiście stacjonarne kwiaciarnie dalej istnieją, gdyż muszą obsługiwać właśnie klientów internetowych, ale już aby zakupić bukiet kwiatów nie trzeba wychodzić z domu.

Wystarczy zalogować się na jednym z wielu istniejących serwisów internetowych kwiaciarni i zamówić towar.

W sieci jest kilka przodujących serwisów dostarczających kwiaty, oraz wiele mniejszych często prowadzonych przez 1 kwiaciarnię. Duże serwisy funkcjonują poprzez współpracę z wieloma małymi kwiaciarniami i w momencie złożenia zamówienia w serwisie internetowym przez klienta, zamówienie jest kierowane do kwiaciarni, która uczestniczy w programie i wykona oraz dostarczy towar pod wskazany adres.

Niestety bukiety w serwisach internetowych nie należą do najtańszych, jednak oszczędzamy czas, wiemy co zamawiamy, gdyż zamawiamy produkt widoczny na zdjęciu i możemy przesłać bukiet osobie, która znajduje się na drugim końcu kraju czy zagranicą a my nie mamy możliwości osobiście się z nią spotkać.

W kwiaciarniach internetowych dodatkowo można zakupić słodycze, pluszowe zabawki oraz okazjonalne gadżety związane np z Dniem Matki czy Dniem Kobiet.

Zakupy w sieci są bardzo pomocne i coraz częściej przez nas stosowane, oczywiście zdarzają się problemy, źle przeprowadzone zamówienia, kwiaty są w złej kondycji a przesyłka dotarła za późno. Trzeba mieć to na uwadze i wybierać sprawdzone kwiaciarnie, o dobrych opiniach, najlepiej polecone przez naszych znajomych.

Rekacja E-FLORYSTYKA.PL
fot.sxc.hu
  STARTUJE 'MAGNOLIA' NOWY MIESIĘCZNIK DLA MIŁOŚNIKÓW ROŚLIN I OGRODÓW

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. olo
    olo
    16 cze 2013

    W artykule jest napisane: "…najlepiej polecone przez naszych znajomych". Czyli może napiszcie jakie e-kwiaciarnie poleceacie a jakich nie.

facebook