Jesienny pokaz florystyczny „Kwiatowe trzy po trzy”

Będzie to ciekawe wydarzenie, prezentowane przez trzy zdolne, młode i dynamiczne florystki, które pokażą swoje spojrzenie na ważne dla każdego florysty i jednocześnie budzące emocje tematy:
bukiet wiązany w ręku: dla ukochanej, mamy i szefa
bukiet ślubny: dla panny młodej, druhny, osoby starszej
kompozycja w naczyniu: przed parą młodą, na bufet, do firmy oraz kompozycje nagrobne.
Prezentować swoje prace będą: Monika Kudłacz, Sylwia Bednarek, Magda Leśniak. Za oprawę artystyczną i prowadzenie odpowiedzialna będzie Mariola Miklaszewska. Pokaz będzie się odbywał na Rynku Hutowym Bronisze, ul. Poznańska 98, Ożarów Mazowiecki.
Dodatkowo, w ramach pokazu będzie można obejrzeć wystawę dekoracji nagrobnych wykonanych przez uczniów Akademii Florystycznej Mariolo Miklaszewskiej.
Jeśli jesteście ciekawi jak będzie wyglądało spojrzenie florystek na każdy temat koniecznie zajrzyjcie i zdecydujcie, która stylistyka najbardziej Wam się podoba. Poszukiwanie inspiracji to jedno z najważniejszych zadań każdego artysty, a nic nie zainspiruje tak dobrze, jak prace innych twórców, z którymi można się zgodzić lub nie. To wydarzenie jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poznać inne spojrzenie lub szukają oryginalnych pomysłów, które mogliby wykorzystać w swojej codziennej pracy.

W niedzielę 14 września 2014 roku Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA Bronisze organizuje jesienny pokaz pod tytułem „Kwiatowe trzy po trzy”.

  Wyniki - Konkursu EuroFlorist. 'Oszacuj wartość bukietu i wygraj Katalogi 'Kwiaty Pamięci''

Zostaw odpowiedź

 

facebook