GARDENIA – wprowadź do ogrodu wiosenną aurę 26-28.02.2015

Nie ma bowiem piękniejszego widoku niż kolorowe kwiaty, które napawają nas nadzieją i optymizmem oraz zachęcają do działania. Dla właścicieli ogrodów i miłośników zieleni wiosna jest czasem wytężonej pracy oraz wielu nowych wyzwań.
Wszystkich szukających porad na temat projektowania ogrodu lub tworzenia trwałych kompozycji roślinnych na tarasach czy balkonach, zapraszamy do udziału w Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazy GARDENIA, które w dniach 26-28 lutego odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Udział w targach to najlepszy sposób na to, by przygotować się do nowego sezonu, zasięgnąć wiedzy na temat najnowszych trendów oraz zapoznać się z narzędziami, które ułatwią prace w ogrodzie. Miłośnicy zieleni, którzy odwiedzą GARDENIĘ będą mogli nabyć wiele oryginalnych gatunków roślin podczas Kiermaszu Ogrodniczego, które ozdobią ogrody i balkony. Ekspozycję targową wzbogacą także produkty pomagające utrzymać kwiaty, krzewy i trawniki w dobrej kondycji, a także szeroka oferta narzędzi
i maszyn ogrodniczych. GARDENIA to również okazja do uzyskania  porad na temat tego, jak ciekawie i efektownie zaaranżować przestrzeń wokół swojego domu. Wśród wystawców pojawią się m.in. specjaliści od nawożenia, nawadniania, a także architekci ogrodowi, którzy podzielą się swoim długoletnim doświadczeniem oraz wiedzą na temat innowacyjnych rozwiązań.  Osoby zainteresowane bezobsługową pielęgnacją trawników zapraszamy do udziału w pokazach robotów koszących, które zaprezentują wiodący w kraju producenci.  
Program merytoryczny tegorocznej GARDENII wzbogaci także Pogotowie Projektowe. Wydarzenie to skierowane jest do osób, które marzą o tym, by ich ogród wzbudzał zachwyt rodziny i przyjaciół. Specjaliści z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pomogą nakreślić wymarzony kształt ogrodu, podpowiedzą w doborze roślin oraz metod ich sadzenia.
Równolegle z GARDENIĄ odbędą się Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS prezentujące bogaty zakres artykułów dekoracyjnych oraz florystycznych. Interesująca oferta dekoracji świątecznych i całorocznych zaprezentowana w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk, to nie lada gratka dla odwiedzających. Ważnym punktem tego wydarzenia będą pokazy florystyczne. Ciekawe kompozycje kwiatowe z pewnością zainspirują nie jednego uczestnika targów.
Więcej na www.gardenia.mtp.pl

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Wszystko za sprawą budzącej się do życia roślinności.

  EGZOTYCZNY WILANÓW wycieczka przyrodnicza

Zostaw odpowiedź

 

facebook