Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

pokaz Bronisze 2011 😉

Hmmm..................a to mnie zaskoczyłaś 😯
@fiorino napisał/a:

A co Madzia autobus kupiła ❓ ❓ ❓ ❓ ❓

Nic nie wiem na temat autobusu,ale chyba zmieścimy się,co?
Przecież jesteśmy malutki i zgrabniutki :naughty:
Ale będzie jazda! :partydance: :partydance: :partydance: :partydance:

Ja będę koło 8.45 :mrgreen: hihi to już za parę dni :buzki:

No ładnę parę dni..........................9 z dziesiejszym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cześć Dziewczyny,

Plany mi się trochę pozmieniały, i jednak wygląda na to, że bym się chętnie na ten pokaz wybrała 😀 😀 😀 no i oczywiście bardzo chętnie z Wami spotkała 😛

Krótkie pytanie - wiem że to tak na ostatnią chwilę - ale nie jedzie któraś z Wawy, może bym się mogła zabrać z kimś samochodem? gdzieś w Warszawie to mogę komunikacją miejską dojechać, ale na same Bronisze bez samochodu to już trochę gorzej 🙁

Agnieszko, być może ,że ja Cię będę mogła zabrać ...Ale jeszcze dokładnie nie wiem , odezwę się 🙂

Ufff, tak na ostatnią chwilę, ale właśnie się zapisałam na ten pokaz 😀 😀 😀
Madzik - jeśli będziesz miała możliwość gdzieś mnie po drodze wziąć, będę bardzo wdzięczna!!! daj znać... :kisscheek:

Agnieszko z wielką przyjemnością zabiorę Cię po drodze 😀 Będę jechała ze śródmieścia , tylko jeszcze dokładnie nie wiem o której .Może po drodze udzielisz mi kilku cennych wskazówek jak mam się dogadać z moim aparatem ? 😛 Bardzo żałuję ,że nie było mnie w Dąbrówce 😥 Buziaczki :kisscheek:

Madzik88, to super!!! jestem bardzo wdzięczna. To koniecznie weź też swój aparat!! 😀 😀
To napisz mi może na PW czy nawet tu, gdzie w tym śródmieściu mam się stawić i o której 🙂

A skąd i czym będziesz jechała ? Wysłałam Ci nr. na PW.

Dziewczyny, mam dwa pytania do tych, które już na pokazach na Broniszach byly:

1) w jakim pomieszczeniu się to odbywa? chodzi mi o swiatlo do zdjec oczywiscie - a wiec czy to zakniety magazyn bez okien? jest jakies swiatlo dzienne? czy tylko sztuczne? i jakie?!

2) czy mam sie spodziewac raczej niskich, przyjaznych kwiatom temperatur?? czy dusznej zapchanej sali??

będę bardzo wdzięczna za wskazówki 🙂

i do jutra!!

facebook