Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

pokaz Bronisze 2011 😉

Mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie do swego znamienitego grona 😕 😉

Parvi , szkoda ,że nie możesz jechać 🙁

Przyjmiemy :smileyflower: ....................znamienitego................hmmm.............. :gwizdze:
A jak cię poznamy?Będziesz miała róże wpiętą we włosy :heartspink:

Swietka będziemy silną grupą "pod wezwaniem...."
narobimy takiego rabanu ,że na pewno
wszyscy będą wiedzieć ,że ty MY ❗ ❗ ❗
:takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Chyba że tak.................
Albo -kartka na piersi" Jestem z E-FLORYSTYKA!" :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: Wybacz Justynko pomysliałam o twojej piersi................kartka musiała by być bardzo duża :naughty:

Ło Jeeesssu ale suuuuuuper :smileygiantred: że Was zobacze i wyściskam
Jolcia ja też posłałam tego dnia co się umawiałyśmy, wysłałam też babce dane do Twojej faktury.
Madzik nas to nie trudno będzie rozpoznać haghaha
Paaarvi nooo kurde i nic sie nie da ?......

chyba nic... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: do dupy się wszystko układa... albo raczej nie układa wcale! ale co ja tu będę pisać, nie ma co. Czekam na zdjęcia i pełne wrażeń opowiadania!

@swietlana marciniak napisał/a:

Chyba że tak.................
Albo -kartka na piersi" Jestem z E-FLORYSTYKA!" :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: Wybacz Justynko pomysliałam o twojej piersi................kartka musiała by być bardzo duża :naughty:

.....Toż mówię ,że wszyscy zauważą ❗ ❗ ❗ ❗
:takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Dziewczynki! O której będziecie w Broniszach??????Ja jadę z Małą Madzią,no bo po co w 2 samochody jechać? To chyba(biorąc pod uwagę jak Madzia jeździ :gwizdze: )będziemy wcześniej :naughty: :naughty: :naughty: Wiem już ze Jolka :buziak: przed 9 będzie.Po 9 Atomowka się zjawi :buziak:

Hmm a co byś powiedziała jak byśmy wszystkie razem pojechały :gwizdze: :gwizdze: :gwizdze: bo my też z małą Madzią prawdopodobnie pojedziemy :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :buziak:

A co Madzia autobus kupiła ❓ ❓ ❓ ❓ ❓

facebook