Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

pokaz Bronisze 2011 😉

Witam

Ja też byłam na pokazie i nie miałam pojęcia, że było tam tyle dziewczyn z forum 😳 Następnym razem muszę dokładniej czytać wszystkie wątki :bangin: Mam bardzo dużo zdjęć z pokazu i chyba nie są najgorszej jakości 😆 jezeli ktoś chce to moge podesłać na maila 😀

@bagheera napisał/a:

Witam

Ja też byłam na pokazie i nie miałam pojęcia, że było tam tyle dziewczyn z forum 😳 Następnym razem muszę dokładniej czytać wszystkie wątki :bangin: Mam bardzo dużo zdjęć z pokazu i chyba nie są najgorszej jakości 😆 jezeli ktoś chce to moge podesłać na maila 😀

Prześlij mi fotki , bardzo proszę :friends: :friends: :friends:
bo dla mnie trochę za daleko , żeby podziwiać te cudeńka :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

he he he zgaduj zgadula kto jest kto 😉

ja ZAWSZE mówię że jak są takie okazje to zdjęcie pamiątkowe MUSI BYĆ :mrgreen:

dobra podpowiadam :naughty: uciekła mi ze zdjęcia tekla :paluszkiem: i madzik88 :paluszkiem:

super fotka znam tylko 3 PANIE - fiorino, skimmia, AgnieszkaZ - :naughty: :naughty: :naughty:

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny , :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:
może ktoś inny rozszyfruje koleżanki ze zdjęcia :naughty: :naughty: :naughty:

@Ewa.pasja napisał/a:

@bagheera napisał/a:

Witam

Prześlij mi fotki , bardzo proszę :friends: :friends: :friends:
bo dla mnie trochę za daleko , żeby podziwiać te cudeńka :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Postaram się przesłać zdjęcia jeszcze dzisiaj wieczorem 😀

dzięki :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

@bagheera napisał/a:

Witam

A widisz!
Już nie mówie że nas było i widać i słychać!No nie Jolka :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

no nieeee.. dlatego nie chciałam do tego zdjęcia iść...
i miałabym rację...
ech..
Swietko to prawda!!! haha...
dobre te zrzędy były haha...
a przecie my mówiły o florystyce no.. haha..
co do jakości zdjęć Agnieszko db to uchwyciłaś nie ma to jak moje zamazanki haha...
:takaemotka: :takaemotka:

@jolka napisał/a:

no nieeee.. dlatego nie chciałam do tego zdjęcia iść...

:tease: :tease: :tease: :tease: Ty wogóle się nie chciałaś ruszać :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

@jolka napisał/a:

dobre te zrzędy były haha...

:plask: :plask: :plask: Jolkaaaaaaaaaa :paluszkiem:

no tak 😉 i taka wredzizna szczęście miała w losowaniu :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

nooo co ja mam dodać ... po prostu buziale dziewczyny , a fotki rewelka :mrgreen:

facebook