Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

kwiaty sztuczne

ja zakładam ze na śluby nie robie ze sztucznych - zakup sztucznych do wystroju całego koscioła to przeciez b. duży wydatek -jesli oczywiscie kwiaty mają miec super jakosc i udawac z powodzeniem żywe. Nie wiem czy taka inwestycja sie w ogole opłaci bo z tego co sie orientuję od pewnego czasu ludzie jednak stawiają na żywe a ksieza tez przychylniejszym okiem patrzą na dekoracje z żywych - w moim rodzinnym kosciele jest nawet zakaz dekorowania sztucznymi. Dziewczyna od której odkupiłam stojaki do dekoracji koscioła miała tez na sprzedaż bukiety ze sztucznych - mowiła ze przez 1,5 roku prowadzenia działalnosci wykorzystała je tylko 1 raz, bo ludzie nie chcieli.

natomiast w kwiacairni bede sprzedawała kompozycje ze sztucznych, tylko stawiam na takie naprawde dobrej jakosci. :thumbupleft:

klientka zachwycona 😀
jeśli trafi jej się ktoś "bez dodatkowego grosza" wykorzystuje sztuczne nasze
jeśli ma klienta z potrzebami typu 1 lub 3 róże w prostym wazoniku radzi sobie sama.
jeśli ma klienta z duużymi potrzebami, bardzo wymagającego , odsyła go do mnie..
współpracujemy od około 7 lat z dużym powodzeniem
ona zajmuje się cateringiem + dekoracja stołow (jak w/wymieniłam) ja zajmuję się resztą.

kiedyś miałam klientkę. Restauracja w której robię dekoracje obsługiwała to wesele. kwiaty żywe(moje) na stołach w cenie. zapytanie o wypożyczaną dekorację sali (scena, za młodymi i kilometry tiulu) powiedziałam 400zł, ona jako, że tę salę dekoruje na co dzień 250 (wszystko ma na miejscu i było zużyte :mrgreen: ) klientka wybrała ją :smileyflower: dekorowałyśmy razem . ja stoły ona resztę - było super a zaraz potem zgłosiła się do mnie po nowe dekoracje, bo na zużytych już nie chciała pracować i tak już do dziś zostało 🙂 :buziak:
dziś mój Janek zapytał czy tych storczyków nie połamiemy w tym aucie :takaemotka: :takaemotka:
myślał, że to juz te, które na jutrzejszy żywy wystrój kupowałam :takaemotka: :takaemotka:

Dziewczyny, odgrzebuję wątek.
Poszukuję jedwabnych hortensji, ale takich naprawdę najwyższej jakości. Znalazłam kiedyś na Allegro, ale tylko jedną, fioletową, a chciałabym więcej kolorów. Wklejam zdjęcie jak ona wygląda z bliska - jest ok, taka materiałowa, mięsista i gęsta, ale może spotkałyście się z czymś ładniejszym? Najchętniej, jeśli to będzie sprzedaż internetowa, boję się kupować w ciemno, bo ostatnio kupiłam niby "wysokiej jakości" a w dotyku szajs. Dlatego będę wdzięczna, jeśli macie coś sprawdzonego. Albo jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę w Warszawie albo na giełdzie - bo boję się, że pojadę, zmarnuję pół dnia a i tak nie znajdę nic oprócz chińszczyzny :O

BUKIETERIA A GDZIE DZIAŁASZ?

Tu jest link do artykułu https://www.bomm.pl/pl/porady/dobre-polaczenia-sztucznych-kwiatow/ i przy okazji strony ze sprawdzonymi kwiatami sztucznym, pewnie jak poszukasz to coś znajdziesz dla siebie, jak nie samej skomponujesz to też kiedyś kupowałem gotowe rozwiązania

facebook