Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

kwiaty sztuczne

szukam hurtowni lub producentow sztucznych kwiatów, ciekawych bukietów, bogato zdobionych - raczej białych lub kremowych, które bede mogla umiescic w alejce na stojakach lub wysokich wazonach. Nizej podaje przyklad jaki znalazlam. Niestety bukiet ten nie jest na sprzedaz, a szkoda. Jesli znacie takowe adresy www. lub posiadacie informacje na temat sprzedazy hurtowej lub w miare przystepnych cenach to piszcie:)

O ja cie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
przepraszam ale wymiękam przy takim czymś

sztuczne do kościoła... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

fuj :hysteric: i ten glanc połysk 🙄

nom, aż się łezka w oku kręci... 😥

Ostatnio czytałam szukając narzuty na łóżko, że błysk satyny dodaje elegancji w sypialni......khe, khe 😈 :naughty:

yea,szczególnie jak sie siepie albo mechaci..normalnie luxus :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Jakiż to uniwersalny materiał...... :upup:

Wow! Szczyt marzeń PM składających bukiety własnym sumptem. Czasu nie starcza na alejkę, a tu prosze, jak znalazł 😀 Złośliwośc mi sie włącza, ale nic nie poradze, dzis taki dzień :plask:

A tak poważnie - masz pecha dziewczyno bo tu nikt nie lubi sztucznych kwiatów, a jeśli już to naprawde dobrej jakości. To co pokazałaś na fotce to nie wygląda ciekawie . Jezeli już naprawdę MUSISZ zrobić sztuczna alejkę, to wyszukaj towar z wysokiej półki ( cenowo tez niestety) przy gorszej jakości będzie to wyglądało po prostu tandetnie . Może Jessi pomoże. W ostatnim "zwierciadle" użyto do zdjęc kwiatów za 75 zł sztuka to tak dla przykładu ile może kosztowac piękna imitacja kwiatów .

facebook