Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

GREEN ROOM

".... ale gdyby Żona chciała czasem z nami o babskich sprawach pogadać (popisać) było by miło...."

Moja droga !! a to Ty myślisz że ja o babskich sprawach nie umiem pogadać ??? 😯 . Przez 20-cia parę lat w związku..... troszkę przegadałem. 😀 Rozumiem, rozumiem . Wszystko gra.

AAAAAAAAAAAAhahahaha :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: ciekawe czy te babskie gadanie z tobą na pewno jest takie jak z nami ??? hahahaha ooo nie :paluszkiem: na pewno nie.... hihihihihi tego jestem pewna..... :smileyflower: :smokingjoint: :drink:

Oj, bo pomyślę, że to nie Żona ma opory, tylko Ty niechętnie chcesz Ją wpuścić na ten sabat czarownic. :witch: :witch: :witch:

To oczywiście był żart.

Teraz będzie serio - jestem żywym (jeszcze) przykładem, że nawet po 60-ce można funkcjonować w sieci, mimo wcześniejszych oporów.
Oczywiście, daleko mi do operatywności Iguany czy wielu innych niedoścignionych internautek goszczących na TYM forum, ale jakoś sobie radzę.
Niekiedy dziewczyny mają ubaw po pachy, kiedy nie mogę pojąć rzeczy dla nich oczywistych, ale są wyrozumiałe i bardzo pomocne.

Serdecznie pozdrawiam Wasz Tandem.

Jadwiga !!! 😀 Kłaniam Ci się w pas. :upup: Już miałem pytać czy to ja mam najwięcej wiosen na tym forum. A żonę spróbuję trochę zawstydzić, choć jak ją znam skutek będzie marny 😥 .

Oliwia !!: No takie samo to nie będzie...a gdzie ten powiew świeżości który wnoszę 😀 😀 .....no może taki świeży to nie ...w końcu w wieku Kuczyńskiego , Sekundy i Sieradzana to ja nie jestem ....ba, nawet florystą nie jestem. O rany...co ja tu robię. W końcu mnie wylejecie z tego forum. 😥

A Sabatem Czarownic proszę nie straszyć, bo my taki tu mamy na Łysej Górze, a ostatnio i na Kadzielni (amfiteatr).

Oj, nie jesteś najstarszy, bo ja ten tytuł posiadam niepodzielnie, i nie sądzę, co by mi go ktoś odebrał, chociaż nigdy nic nie wiadomo, a nuż pojawi się jakaś (lub jakiś) osiemdziesięciolatek, i palmę starszeństwa mi odbierze. :dokuczacz: :dokuczacz: :dokuczacz: :dokuczacz:

Jak to po cię tu mamy... dla rozrywki :mrgreen: i towarzystwa i żeby nam miał kto grać do tańca na sabatach :kotek1:

Jadziu każdej rzeczy w internecie potrzebnej nauczyłam się małolatów i to czasem bardzo małoletnich. Kiedyś pewien młokos poradził mi żebym nie pisała polskich znaków bo widać że mam powyżej trzydziestki :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:
Niestety kiedy już sądzę że w jakimś temacie całkiem dobrze się poruszam to okazuje się znowu coś nowego wylazło zza krzaka i trzeba oswoić... nie ma rady trzeba się znowu dopytać, doczytać i domyślić.

Teraz wszystko jest 1000 razy prostsze niż kilkanaście lat temu. Prawie wszystko jest po polsku, sterowanie wszystkim jest w formie graficznej zobrazowane i zwykle ma gdzieś dział POMOC. W serwisach typu Youtube można znaleźć tutorial krok po kroku na najbardziej banalne czynności... czasem podziwiam że się komuś chce to nagrywać 😆 Jest masa blogów i serwisów, które odpowiadają na przeróżne pytania związane z obsługa sprzętu czy jakąś czynnością w internecie czy życiu codziennym.
:smileyflower: zanim kupiłam pralkę mogłam obejrzeć filmik na którym ktoś cierpliwie pokazywał każdy szczegół i całe programy prania. To samo malaksery czy inne sprzęty.

W "internetach" każdy znajdzie coś dla siebie :drink: bez względu na wiek i zainteresowania.

eee tam zaraz byś chciał powiew świeżości ..... :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: takich tu było od groma - miał być powiew , świeża krew....................................................................... a co najwyżej kilka bąków puściły............. i znów poszły biedaczyska po szerokim szukać świecie tego co jest bardzo blisko. :smileyflower: :takaemotka:

Oj Oliwia !!..poszły :dogrun: bo się Ciebie wystraszyły..... zanim poznały 😀 . A ja cierpliwy chłopak i już wiem że dobra z Ciebie Kruszynka 😀 co wcale nie oznacza ,że nie będziemy czasami :angry:

heheheh jak fajnie wiedzieć że ktoś się mnie boi :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: a co do tego ten :angry: To ..... ty maleńki lepiej mnie nie prowokuj :paluszkiem:
:takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: będę walczyć do ostatniej kropli krwi...............

facebook