Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

GREEN ROOM

Ehhhhh, Oliwia, Ty się lepiej napij :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: Zapodałaś taka ęteligętną wypowiedź, że aż sobie polałam 🙂 Dzisiejszy wieczór dobry humor sponsoruje El Sol Australia :drink:

😯 Oooooo.. 😯 ....nie spodziewałem się tylu miłych słów. Dziękujemy bardzo. Popisuję na forum w imieniu swoim i żony (dla niej komp. jest beeee...) więc już wiem jak będę do Was pisał. A po prostu zawsze będę zaczynał od " Witajcie Kruszynki !!!" I nie myślę tu o wyglądzie. W końcu kobietkami jesteście. I Oliwia to też Kruszynka...na pewno. Po prostu jest inna, jak każdy,każda z nas. Dlatego świat jest tak kolorowy i piękny,dlatego jeden lubi jazz,a inny góralską muzykę :listening: A ja akurat lubię i jazz i góralską muzykę hi,hi. Mogę się z kimś nie zgadzać, ale szanuję jego zdanie, a przede wszystkim R O Z U M I E M G O . Dość mędrkowania.

Iguana. Skłaniam się do "starego laptopa" . Przed chwilą sprawdzałem, wszystko "idzie jak burza". Cieszę się bardzo,że ktoś już próbował , jak to określiłem "Żywy kwiat i Żywa muzyka". Zrozumiałem że tam byłaś , więc napisz proszę pokrótce bo nie do końca rozumiem,Trio grało,a florysta w tym samym czasie tworzył i mówił. Osobiście nie bardzo to "widzę". Wyobraźcie sobie muzykę w tle i obraz przed Wami (florysta i jego ręce i powoli to co spod nich powstaje)....to żywe i to żywe. Bez słów. Słowa dopiero po dziele które stworzył. Nie lepiej, ładniej ??? Żona często mi mówi ,że jestem perfekcjonistą. No właśnie...ta nasza inność.....

Bywajcie Kruszynki !!!!

Do Kruszynki mi brakuje jakieś 20kg i chyba dlatego już CIE LUBIĘ!!

Witam. Muzycznie - kompletna porażka, florystycznie - niekompletna porażka - wciąż próbuję udowdnic, że porażki nie ma :-))

Serdeczności!

Marku wszystko grało :smileyflower: i to jak aż było słychać westchnienia umęczonych florystek, które zdaje się że to była sobota pozamykały swoje kwiaciarnie i przyjechały naładować akumulatory. Fakt że to nie był koncert symfoniczny i ciszy trio sie nie spodziewało. Wręcz towarzystwo cicho gwarzyło prowadzący robili wywiad z tworzącymi, którzy pracowali w duecie i jakoś nic niczemu nie przeszkadzało.
Kiedyś na Youtube widziałam filmik z jakiejś wielkiej imprezy florystycznej i pokaz (na ogromnej scenie chyba teatru) był w konwencji monodramu. Florysta solo materiał florystyczny przygotowany, światło snopem na osobę Mistrza i akcja! Bukiety robiono gigantyczne w rekordowym tempie i prawie w choreografii 😀 Muzycy chyba siedzieli pod sceną i efekt był zachwycający. Jak któraś kojarzy to ja poproszę o linka bo sama chętnie zobaczę raz jeszcze. Oczywiście jak uda mi sie odszukać to podam.

Wszystko jest możliwe 😉 pozdrawiam i dobranoc Honorata :drink:

😯 😯 😯 oooooooo Ja kruszynka?????? chyba coś mi odpadło.......muszę sprawdzić swoją karoserię :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:
Muzyczna noga jestem nuty dla mnie to czarna magia ( kiedyś w podstawówce usiłowali nauczyć mnie gry na klarnecie - nic z tego nie wyszło :smileyflower: ) lubię muzykę która mnie porywa lub uspokaja nie ważne z jakiego jest gatunku . Ale że jestem z nad morza b/lubię słuchać Szanty , lubię Country taki zwariowany człek jestem :smileyflower: . :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Hej Kruszynki !!!
O tak,tak. Bardzo chętnie obejrzałbym taki pokaz o którym pisze Honoratka. A może kiedyś Kruszynki drogie zrealizujemy taki projekt. Kto wie ??? Świat , życie, cały czas zaskakuje. Uwielbiam nowe wyzwania.
Tymczasem w Biedronce tulipany po 1zł.(malusie takie ) , a ja w hurcie po XXXzł. nabywam. 😯
A Regulamin forum przeczytałem. Wszystko jasne.

".....muszę sprawdzić swoją karoserię..."
Oliwia !!! ..dajesz czadu. Jeszcze nie słyszałem takiego określenia 😀

Jazzbal bedzie z tobą tu wesolutko oj bedzie sie działo..... :drinks:

@jazzbal napisał/a:

".....muszę sprawdzić swoją karoserię..."
Oliwia !!! ..dajesz czadu. Jeszcze nie słyszałem takiego określenia 😀

Marku jeszcze nie jedno tu usłyszysz ..... obawiam się tylko o twoje wrażliwe uszy .... :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :drink:

Oliwia,
karoserię zawsze można wyklepać,
i pewnie wielu chętnych by się znalazło :dokuczacz: :dokuczacz: :dokuczacz: :dokuczacz:
Czy można Ciebie nie lubić ? :buzki: :buzki: :buzki: :buzki: :buzki:

Marku,
dla mnie, jak dla Twojej Żony komputer był be, aż mąż się zbuntował, nie chciał wyszukać materiałów, które były mi natychmiast potrzebne, posadził przed klawiaturą, i kazał klikać w odpowiednie klawisze.
Okazało się, że potrafię się z tym ustrojstwem porozumieć.

Zupełnie przypadkiem, po wpisaniu słowa "florystyka" trafiłam na E-FLORYSTYKĘ, i zaczęłam mozolnie zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia.
Mój pierwszy post, emocje nowicjusza i całe mnóstwo życzliwych osób, które pomogły odczarowywać kolejne tajemnice.
Wklejanie zdjęć poszło już w miarę łatwo, ale długi czas miałam napisane na kartce kolejne czynności.

Z zainteresowaniem przeczytałam Twoje posty, ale gdyby Żona chciała czasem z nami o babskich sprawach pogadać (popisać) było by miło.

Pozdrów ode mnie Małżonkę. :smileyflower: :smileyflower: :smileyflower:

facebook