Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

GREEN ROOM

Witajcie ponownie !!

Sporo wczoraj czytałem na forum i trafiłem wczoraj na informacje o Waszej Grupie GREEN ROOM. Należąc do tej grupy można uzyskać bardziej "szczegółowe" informacje o naszej działalności. Niestety dzisiaj nie mogę znaleźć tego wątku, więc krótko : jakie kryteria mam spełnić, aby do niej dołączyć ???? 😀
Pozdrawiam Was serdecznie.

Z tego, co pamiętam trzeba mieć działalność florystyczną- pracownia, kwiaciarnia itp, i napisane na forum 100 postów- wartościowych , w sensie treści 😉 😆 Ale szczegółów udzielą nasze forumowe czarownice, pytaj Parvi 😆

Hej Parvi !!! 😀

Czekam na wyrok 😀 , czyli jak to z tym GREEN ROOM !!!!!!

Trzeba tu bywać, trzeba tu pisać mądre rzeczy i pytać o mądre rzeczy.
Osoby które weszły do GR a są mało krwiste są wywalane na zbity.....tyłek - tu nie tylko się bierze ale trzeba też dawać ..... a posty napisane nawet i w ilosci szt 200-tu , nie gwarantują wejścia do GR . Podstawowym wymogiem jest prowadzenie działalności gospodarczej ściśle związanej z branżą kwiatkową .

Oliwia ,moja droga. Twój awatar taki złyyyy...oj źle Ci tam z oczu patrzy. 😀 ...., ale spokojnie. "Kto pyta nie błądzi" Moje przysłowie to: "Kto pyta ten mniej błądzi", więc tylko pytam. Podstawowy warunek ,a jakże spełniony.

No i ma mi z oczu źle patrzeć 😈 ja tu nie jestem po to żeby robić maślane oczka do każdego kto tu bywa..... jestem tu bo lubię ..... a nie zależy mi żeby kochał mnie każdy 🙄 wchodzą piszą aby natłuc ile sie da potem GR a jak już mają co lepsze -wartościowe to znikają - jak by to ode mnie zależało to po miesiącu wywalała bym tych co tylko biorą ............. :ksiadz:

Oj,oj,oj.... 🙁 Jestem pewien,że gdzieś tam na dnie serducha masz sporo ciepła. I tak Cię lubię. 😀 😀

😈 jestem zołza i koniec !!!!! mnie się nie lubi.................................................

mnie się kocha :smileyflower: :smileyflower: :dance: :dance: :dance:

I TAK CIĘ LUBIĘ 😀 😀

Oliwia- jak zwykle pokazujesz się z najlepszej strony :mrgreen: :tease:

facebook