Egzaminy w Akademii Marioli Miklaszewskiej

Kolejny rocznik florystów i mistrzów florystyki opuścił mury szkoły Marioli Miklaszewskiej  z dyplomami w rękach. W  czwartek i piątek (3 i 4 października ) na terenie przepięknego Ogrodu Botanicznego w Powsinie w Centrum Konferencyjno-Edukacyjnym do egzaminów florystycznych przystąpili uczniowie dwóch grup – Grupy Florystów i Grupy Mistrzów. W piątek wieczorem miałam przyjemność być zaproszona (jako przedstawiciel E-FLORYSTYKA.PL)na oficjalną uroczystość wręczenia dyplomów oraz ogłoszenie wyników.

Uroczystość odbyła się w uroczej Galerii Fangorówka

Imprezę uświetnił mini koncert.

Po wielu podziękowaniach i wzruszających momentach nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali – ogłoszenie wyników.

Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć grupy – mistrzów

oraz grupy florystów

Podczas egzaminu który trwał dwa dni zostało wykonanych ponad 100 prac w tym : w grupie mistrzów pojawiło się w pracy głównej „Perpetuum mobile”,  praca w surrealistycznym naczyniu, ozdoba ślubna,bukiet dla  Amy Winehouse oraz kompozycję niespodziankę natomiast grupa florystów zmierzyła się w pracy głównej do tematu ” Na antypodach”, wiązanką ślubną, wieniec pokazywał “Jesienne cuda natury” oraz  bukiet okolicznościowy.

Wszyscy przystępujący do egzaminu zaliczyli go z najwyższymi wynikami, wspomnieć należy jednak , że pierwsze miejsce w grupie mistrzów zajęła Małgorzata Ziemecka-Wardęga, natomiast  najlepszą  z grupy florystów –okazała się Magdalena Miśkiewicz 🙂

Zapraszam do obejrzenia niektórych prac grupy mistrzowskiej …

„Perpetuum Mobile”

Na koniec zwycięska praca  Małgorzaty Ziemeckiej-Wardęgi

„Na antypodach”

Widok ogólny na salę z pracami florystów .

oczywiście zwycięska praca Magdaleny Miśkiewicz 🙂

Na koniec chciałam podziękować pani Marioli Miklaszewskiej za zaproszenie na tą wyjątkową uroczystość, cieszę się że mogłam być obecna w tym szczególnym dniu, tak ważnym dla wielu osób.

Cieszy również fakt, że kolejna grupa wykwalifikowanych ludzi opuścila mury szkoły a już niedługo nowe dziewczyny i być może jacyś chłopacy rozpoczną swoją przygodę ze szkołą w Sękocinie.

  Podaruj Jej kwiatka w doniczce Dzień Kobiet w IKEA Kraków

Tekst i zdjęcia  Sylwia-skimmia- Ludwiczak

Zostaw odpowiedź

 

facebook