Podaruj Jej kwiatka w doniczce Dzień Kobiet w IKEA Kraków

 8 marca każda kobieta jest wyjątkowa, a panowie powinni zrobić wszystko, by tego dnia uśmiech nie schodził z Jej twarzy. Wszystkim tym, którzy od dłuższego czasu zastanawiają się nad podarunkiem dla przedstawicielek płci pięknej IKEA Kraków podpowiada – ofiaruj Jej kwiat doniczkowy. Wniesie do Waszych domów wiosnę i zatrzyma ją na dłużej, niż nietrwały i mało ekologiczny bukiet.

Podczas Dnia Kobiet Włoszki dostają gałązki akacji srebrzystej, a Rosjanki obdarowywane są czekoladkami. Najbardziej popularnym podarunkiem nadal są jednak kwiaty – róże, goździki, tulipany. Zwyczaj wręczania kobietom kwiatów przyjął się na całym świecie, również w Polsce. IKEA Kraków podtrzymuje tę tradycję, proponując wszystkim nowoczesnym panom odejście od zakupu tradycyjnego bukietu kwiatowego na rzecz ekologicznych, równie pięknych i pachnących kwiatów doniczkowych – 8 marca posiadacze karty IKEA Family dostaną przy ich zakupie 15 procentową zniżkę.
Kwiaty w odpowiednio dobranych, stylowych doniczkach nadadzą Waszemu mieszkaniu indywidualny i niepowtarzalny charakter, a kobiety na pewno docenią praktyczny wymiar tego podarku. To nie wszystko. Trwałość kwiatu w doniczce będzie przypominać im o tym, że są wyjątkowe nie tylko 8 marca, ale również w pozostałe 364 dni w roku.

materiał prasowy:
PR Inspiration

  Pokaz w hurtowni Florbank - relacja

Zostaw odpowiedź

 

facebook