A takie tam moje…….

W wolnych chwilach ……

  Kompozycje

Zostaw odpowiedź

 

6 komentarzy

 1. delicja
  delicja
  21 lis 2008

  Bardzo mi sie podoba ostatnia choinka z czego ona jest zrobiona???

 2. marple7
  marple7(Właściciel oferty)
  21 lis 2008

  Cieszę się że Ci się podoba, bombki są z koralików i wstążeczek szkielet z farbowanych patyczków. Ale szkielety można dostać w tanich sklepach i tylko pomalować na dowolny kolor.

 3. ewa.krakow
  ewa.krakow
  21 lis 2008

  Wszystkie cudeńka śliczne. Widać, że dość czasochłonne (szczególnie pisanki), ale za to ile radości. I przyjemności w trakcie robienia 🙂 czekam na nowe… tak trzymać.

 4. marple7
  marple7(Właściciel oferty)
  21 lis 2008

  Bardzo dziękuję za miłe słowa, to bardzo dużo dla mnie znaczy, gdyż czas poświęcony na moje hobby jest czasem wykradzionym moim najbliższym. Zarówno mąż jak i synek śmieją się z tych moich “lepianek”,”nawlekanek” itd. cała moja “garderoba”, zamiast ciuchów zawiera pudła, pudełka, woreczki i tym podobne zawiniątka, które wartości jako takiej nie posiadają, ale strata ich byłaby katastrofą. Postaram się wyszperać co ciekawsze “eksponaty” i dorzucić do galerii. Bardzo mocno pozdrawiam i jeśli Ktoś ma jakieś fajne pomysły dla amatorów, proszę mi podesłać, będę ogromnie wdzięczna.

 5. Iwonka
  Iwonka
  21 lis 2008

  Naprawdę piękne rzeczy tworzysz!!! Rozumiem Cię dobrze, bo ja też jestem amatorką i ciągle coś “dzióbię” i tylko słyszę “No ta znowu coś wymyśliła” he he. Pozdrawiam!

 6. agacia
  agacia
  21 lis 2008

  Cudeńka tworzysz.Są naprawdę śliczne. Mam pytanie czy to wydmuszki jajek? jakiego kleju do tych ozdób używasz. Ja dopiero zaczynam się uczyć i jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. pozdrawiam

facebook