Zaskocz kwiatami ! – Zobacz fotogalerię

Biuro Kwiatowe Holandia przedstawia kompozycje kwiatowe, które zaskakują swoim kształtem i formą.

Kwiatom od dawna przypisuje się niezwykłą moc, dlatego tak często towarzyszą różnym wydarzeniom, wręcza się je przy różnych okazjach, ale również bez konkretnej przyczyny. Kwiaty często jednak stanowią tylko dodatek do prezentu. Biuro Kwiatowe Holandia przedstawia najmodniejsze kompozycje i aranżacje kwiatowe, które same w sobie pełnią funkcję niezwykłego podarunku, ponieważ wzruszają i zaskakują. Te oryginalne w formie aranżacje, spowodują, że ten kto je wręczy na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Floryści Biura Kwiatowego Holandia odbiegają od tradycyjnych bukietów, a w zamian proponują zaskakujące w kształcie kompozycje. Na urodzinowy prezent zamiast klasycznego, czekoladowego tortu sugerują podarowanie tortu kwiatowego w gąbce florystycznej lub ułożonego z kwiatów napisu, na przykład: „Kocham Cię”. Ciekawym pomysłem na prezent jest także niepowtarzalna biżuteria z kwiatów lub bukiet ułożony w kształcie uśmiechu. Osobie, której zostanie wręczony, na pewno poprawi on nastrój. Floryści podpowiadają, że kwiaty są tak piękne, że można je – podobnie jak klejnoty – wręczać w pudełku. Zawartość takiego opakowania zaskoczy swoim pięknem i urzeknie zapachem. Miłośniczce podróży, która często wspomina wakacje w Egipcie, można podarować bukiet w kształcie piramidy lub szklany, ozdobiony kwiatami wazon z pływającą w nim rybką. Liczy się pomysł i forma oraz dobór kwiatów, które najbardziej odpowiadają obdarowywanej osobie, której będą wręczane.

Na kształt kompozycji wpływają również dodatki. Odpowiednio dobrane naczynia oraz ozdoby mogą nadać kwiatom niezwykły charakter i sprawić, że będą idealnie współgrać ze stylem pomieszczenia, do którego zostaną wstawione. Specjaliści podpowiadają, że paleta możliwości jest ogromna. Koronki, tiule, perły, muszle sprawią, że kwiatom nabiorą delikatności i będą idealnie komponować się z pastelowym wnętrzem romantyczki. Drewniane elementy, skóra, czy plastik sprawią, że kwiaty będą się lepiej prezentować w wyrazistych wnętrzach.

  Perukowiec podolski "Royal Purple"-Cotinus coggygria

Floryści podpowiadają, że warto otaczać się kwiatami, ponieważ nic tak jako one nie wprawia w dobry humor. W każdej sytuacji warto mieć przy sobie kompozycję kwiatową, która będzie się nam kojarzyć z miłymi chwilami. Przy doborze prezentu warto postawić na kwiaty, ze względu na ich niezwykły wygląd, piękny zapach i szeroki wachlarz możliwości jakie stwarzają. Ponadto, dzięki nim, można wyrazić swój podziw dla kogoś, przeprosić, podziękować, złożyć życzenia, czy wreszcie zaskoczyć. Idealnie zastępują sms`y oraz e-maile, czyli narzędzia pozbawione emocji. Należy pamiętać, że kwiaty przełamują bariery w kontaktach i łagodzą relacje między ludźmi.

***

Biuro Kwiatowe Holandia jest organizacją działającą na rzecz producentów, importerów i eksporterów holenderskich kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Zajmuje się marketingiem i promocją, propaguje wiedzę o rozmaitych gatunkach i odmianach. Wyznacza trendy w kwiatach. Jest organizacją typu non profit, całkowicie utrzymującą się ze składek swoich członków. Organizuje pokazy i warsztaty florystyczne.

materiały prasowe:

materiały prasowe:

materiały prasowe:

Zostaw odpowiedź

 

facebook