Zapraszamy na Pokazy Florystyki Funeralnej na Necropolis Expo 8-10 października

Już w październiku w stolicy wielkopolski odbędzie się I edycja Targów Necropolis Expo – Targów Techniki Cmentarnej oraz Usług Pogrzebowych. W dniach 8-10 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można się wziąć udział w pokazach Polskiej Szkoły Florystycznej, które będą towarzyszyły ekspozycji targowej. Założycielką szkoły jest Małgorzata Bukaluka specjalista rynku kwiatów, doświadczony organizator edukacji florystycznej. PSF jako jedyna szkoła florystyczna w Polsce wydaje dyplomy uznawane w Unii Europejskiej. Szkoła od początku swego istnienia jest członkiem i wyłącznym w Polsce partnerem Federacji Florystów Niemieckich , dzięki czemu korzysta ze sprawdzonych programów nauczania i wysokiej klasy wykładowców. Pokazy florystyczne PSF są wysoko cenione na profesjonalnym rynku branżowym. To unikatowe wydarzenie otwarte dla szerokiej publiczności będzie miało swoje trzy odsłony. Każdego dnia odbędą się dwa pokazy poruszające zakres florystyki funeralnej. Będzie można miedzy innymi zapoznać się z najnowszymi nurtami florystyki Żałobnej, dekoracji trumien i urn oraz układaniu kompozycji Ad memoriam. Termin pokazów idealnie wpisuje się w kalendarz najbardziej pracowitego okresu w branży kwiatowej. Świeże pomysły na aranżacje będzie można wykorzystać już nadchodzącym święcie listopadowym oraz podczas świąt bożonarodzeniowych. Wszystkie informacje dotyczące Targów oraz programu wydarzeń znajdują się na stronie www.necropolis.pl

www.necropolis-expo.pl

NECROPOLIS EXPO zaprasza wielkopolskich producentów
Necropolis Expo to pierwsza edycja targów branży funeralnej dla regionu zachodniej Polski. Targi Poznańskie pragną w szczególny sposób wyróżnić wielkopolskich producentów. Pragniemy stworzyć Państwu okazję zaprezentowania swojej oferty wraz z innymi wystawcami z kraju i z zagranicy. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z tej unikatowej propozycji, która na pewno zaowocuje urozmaiceniem kontaktów biznesowych. Teraz stoisko tylko dla Państwa za 1000 zł!
Polska Szkoła Florystyczna na NECROPOLIS EXPO!
Przedstawiamy kolejną odsłonę programu. W trakcie trwania targów będą mieli Państwo mieli okazję wziąć udział w pokazach florystyki funeralnej organizowanych przez Polską Szkołę Florystyczną. Pokazy firmowane przez PSF są wysoko cenione w branży florystycznej. Dostępne zazwyczaj dla profesjonalnych odbiorców, są będą unikatowym wydarzeniem na targach. Będzie można między innymi zapoznać się z nowymi trendami florystyki żałobnej, dekoracji urn i trumien, oraz tworzenia kompozycji dedykowanych Ad memoriam.
Patronat medialny nad targami NECROPOLIS EXPO objęła redakcja „Kultury Pogrzebu”.

  Zapraszamy na wystawę kompozycji i aranżacji z użyciem gwiazdy betlejemskiej w Broniszach
Internetowy patronat medialny

materiały prasowe

Zostaw odpowiedź

 

facebook