Z kwiatami przez życie

Biuro Kwiatowe Holandia pragnie pokazać kwiaty przez pryzmat wydarzeń, które towarzyszą nam przez całe życie.

Kwiaty dają radość od pierwszych chwil życia. Nasza mama otrzymuje je, gdy wraca z dzidziusiem do domu. Dekorujemy nimi stół i świecę na chrzcie. Kwiatami zdobimy główkę dziewczynki idącej do Pierwszej Komunii Świętej, a za nim się obejrzymy, zamawiamy dla niej wspaniałą wiązankę ślubną. Trudno bez nich wyobrazić sobie i inne uroczystości jak: imieniny, rocznice urodzin, zaręczyny, Dzień Matki czy chociażby zakończenie roku szkolnego.

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Kompozycje na narodziny dziecka

Wręczane są przyszłej mamie i z okazji narodzin dziecka. Dlatego też są radosne, delikatne o regularnej, raczej zwartej formie, w pastelowych barwach. Dla dziewczynki floryści proponują kompozycje w kolorach różowych dla chłopca niebieskich.

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Zobacz więcej zdjęć w galerii…

Stroiki komunijne

Do pierwszej komunii dla dziewczynki najładniejszy jest wianek z żywych kwiatów. Może być wykonany z małych pęczków drobnych kwiatów na konstrukcji z drutu lub np. na dekoracyjnym drucie, do którego mocujemy kwiaty. Małe, skromne bukieciki najczęściej w białym kolorze są ładną ozdobą stołu lub dziewczynka może trzymać je w ręku do zdjęcia.

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Zobacz więcej zdjęć w galerii…

Kompozycje na zakończenie roku szkolnego

Kompozycje te już pachną latem i wakacjami. Z nauczycielami zostaną nie tylko piękne kwiaty, ale również przybory szkolne (o których uczniowie chcą zapomnieć) dowcipnie wkomponowane w bukiety.

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Zobacz więcej zdjęć w galerii…

Kompozycje na urodziny i imieniny

Kolorowe i zabawne, takie są imieninowe i urodzinowe kompozycje. Najróżnorodniejsze kwiaty w nich użyte na pewno zwrócą uwagę. Kryje się w nich jakaś niespodzianka, która mile zaskoczy solenizanta, czy jubilata. Smakowite cukierki lub lizaki, a nawet błyszczące płyty CD, które nie nadają się do słuchania, ale niewątpliwie wzbudzą entuzjazm 18- latka.

  'Niedziela w Sobocie'

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Zobacz więcej zdjęć w galerii…

Kompozycje na Walentynki i zaręczyny

Nic nie powie ładniej "kocham cię" niż kwiaty. Dlatego też warto w tym dniu wręczyć kochanej osobie bukiet z róż, czerwonej frezji i pachnącego bzu. O naszym uczuciu powie nawet pięknie przybrana jedna róża.

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Zobacz więcej zdjęć w galerii…

Wiązanki i dekoracje ślubne

Panna młoda ma dziś ogromny wybór. Piękne są zarówno wiązanki klasyczne wykonane w mikrofonie z białych kwiatów, jak i te nieco ekstrawaganckie, na różnych konstrukcjach. Floryści wykorzystują w nich dekoracyjny drut, najróżniejsze materiały i dodatki. Kwiaty zachwycają swoją kolorystyką. Czasami wiązanki utrzymane są w tonacji zimnej szaro- niebieskiej lub ciepłej pomarańczowo-różowej. Ważne, aby bukiet ślubny pasował do sukni, urody, a nawet osobowości panny młodej.

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Zobacz więcej zdjęć w galerii…

Kompozycje na różne okazje

Floryści wykazują się tu dużą pomysłowością. Przedstawiają kompozycje i aranżacje kwiatowe, które towarzyszą nam w różnych momentach naszego życia. Prezenty można pięknie zapakować w dekoracyjny papier i…. kwiaty. Starajmy się wykorzystać każdą okazję, aby obdarowywać wszystkich kwiatami. Może to być pomyślnie zdany egzamin na prawo jazdy, Dzień Babci, Dzień Matki lub np. wizyta u teściowej. Wielkość i kształt kompozycji oraz dobór kwiatów zależy od jej przeznaczenia.

Materiały prasowe:

autor: Malgorzata Szramowska

Zostaw odpowiedź

 

facebook