Wystawa – Wśród Nocnej Ciszy – 6-20 grudnia 2009

W dniach 6-20 grudnia 2009 roku w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędzie się szósta edycja bożonarodzeniowej wystawy dekoracji świątecznych. Jest to wspaniała okazja, aby podpatrzeć pomysły profesjonalistów i zastosować je we własnym domu.

Bożonarodzeniową wystawę „Wśród Nocnej Ciszy” będzie można oglądać w Oranżerii Pałacu w godzinach od 10.00 do 16.00. Wstęp jest bezpłatny, za okazaniem biletu do ogrodu (normalny – 5 zł, ulgowy – 2,5 zł). Organizatorami wystawy są: Muzeum Pałacu w Wilanowie, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Biuro Kwiatowe Holandia.

Celem wystawy jest zaprezentowanie szerokiej publiczności rozwiązań aranżacji wnętrz w okresie świat Bożego Narodzenia. Zwiedzający będą mieli okazję podziwiać specjalnie przygotowane pomieszczenia, do których zostaną dobrane dekoracje świąteczne na drzwi, okna, czy komody. Wśród propozycji znajdą się również pomysły na ubranie choinki. Miłośnicy klasyki i nowoczesności znajdą tu szereg inspiracji. Wystawa cieszy się dużym uznaniem Warszawiaków i na stałe wpisała się w kalendarium imprez kulturalnych organizowanych w okresie bożonarodzeniowym.

Rokrocznie odwiedza ją średnio 6 tys. osób, wśród których są miłośnicy piękna, przedstawiciele mediów, zorganizowane wycieczki z najdalszych krańców Polski oraz liczne grupy turystów. W tym roku organizatorzy zadbali również o najmłodszych, którzy w zaaranżowanych wnętrzach będą mogli odnaleźć motywy znanych bajek.

materiały prasowe:

  Zapraszamy na Międzynarodowy Pokaz Florystyczny!!!

Zostaw odpowiedź

 

facebook