WAZONY W ROZMIARZE XL

Czasami rozmiar XL bywa sporny jeśli chodzi o estetykę. Nigdy jednak w przypadku donic i wazonów Ter Steege. Jak pokazują przykłady z oferty holenderskiego producenta duże naczynia do kwiatów wyglądają atrakcyjnie zarówno we wnętrzach, jak i w ogrodach.

Donice i wazony z kolekcji Davos to naczynia nowoczesne, które na dodatek wpisują się w modny, ekologiczno-minimalistyczny trend urządzania wnętrz. Wrzecionowate formy wazonów i donic z tej kolekcji wykonane z włókna szklanego i żywicy zostały ciasno oplecione sznurem wykonanym z liści bananowca. Jeśli chodzi o kolorystykę, do wyboru mamy rozbieloną szarość oraz złamaną brązem biel. W kolekcji oferowane są donice o średnicy 34 i 42 cm oraz prezentowane na zdjęciu wazony o wysokości 50 i 95 cm.

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Naczynia z kolekcji Luzern wyglądają jakby były oklejone kawałkami chropowatej kory. I tak też jest w rzeczywistości – konstrukcja donicy wykonana z włókna szklanego pokryta jest pasami nieoszlifowanego drewna teakowego. Taka surowa i naturalna estetyka sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach w stylu kolonialnym lub retro. W serii dostępne są donice o średnicy 36 i 43 cm oraz wazony o wysokości 54 i 70 cm.

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Cirrus Oxblood to ceramiczne, szkliwione donice i wazony, które można wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń (są mrozoodporne). Naczynia w kształcie prostopadłościanu o zaokrąglonych dolnych krawędziach oferowane są w atrakcyjnym kolorze burgunda, który zdaje się wyrastać na faworyta wiosennej kolekcji Ter Steege Poland. W linii Cirrus Oxblood znajdziemy wazony o wysokości 68 i 99 cm oraz donice o średnicy 19, 24, 26, 34, 35 i 50 cm.

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Wazony z kolekcji Victoria są dostojne jak nazwa, którą noszą. Klasy dodają im eleganckie, stonowane kolory – jasnoszary i czarny. Zaś „wisienką na torcie” jest charakterystyczna dekoracja w postaci kołatki z głową lwa. Mrozoodporne naczynia wykonane są z nowoczesnych materiałów, którymi są włókno szklane, żywica oraz mieszanina cementowo-gipsowa. W kolekcji dostępne są dwa wazony kwadratowe: 40/41 i 53/90 cm oraz wazon prostokątny o boku 60×35 cm i wysokości 43 cm.

  Domowy ogród - Home Garden Piękno, smak i zdrowie na co dzień!

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Prezentowane produkty dostępne są w hurtowej ofercie firmy Ter Steege Poland oraz w detalicznej sprzedaży w wybranych sklepach na terenie całego kraju. Więcej informacji: www.tersteege.com.pl

Materiały prasowe:

Zostaw odpowiedź

 

facebook