trochę nieświątecznie…

wiem, ze w okresie przedświątecznym inne kompozycje odchodzą w kąt, ale musiałam się tym z Wami podzielić. To kompozycja wykonana na konkurs w kwartalniku florystycznym BUKIETY na kwiatowy upominek dla Babci i Dziadka. To parasolka wykonana ze spirali z drutu technicznego owiniętego wełną i zwinietego w spirale. Jestem ciekawa co sądzicie o moim pomysle, trochę pracochłonne ale te spirale można zastapić innym materiałem.

  moje dokonania

Zostaw odpowiedź

 

7 komentarzy

 1. nova
  nova
  21 lis 2008

  świetny pomysł! slicznie:)

 2. twoja
  twoja
  21 lis 2008

  Pomysł bardzo fajny, faktycznie bardzo pracochłonny.Jedyna moja sugestia dotyczy wykorzystanych kwiatów, dlaczego nie wybrałaś czegoś bardziej eleganckiego jak eustoma czy dendrobium.Ale teraz to się czepiam, a to co zrobiłaś jest to śliczne!

 3. domino
  domino(Właściciel oferty)
  21 lis 2008

  z kwiatami jest (przynajmniej u nas ) taki problem że przed świętami nic nie przywożą z żywych a nawet gdybym zamówiła to przywiozą całą paczke a do zdj wystarczy jedna gałązka, druga sprawa to termin dowiedziałam się o tym konkursie w sobotę a termin nadsyłania był do poniedziałku wiec biegiem na targ a tam nic….. w kwiaciarniach to nawet róże były stare o eustomie a tym bardziej dendrobium nie ma mowy… wiem że te chryzantemki nie są najbardziej eleganckie ale co zrobić, chociaż z drugiej strony z babcią kojarzą mi się takie słodkie fajnie kwiatki anie jakieś majestatyczne, eleganckie , okazałe…ale dziekuję za szczerą opinie co sie rzadko zdarza :)))

 4. iwona7577
  21 lis 2008

  Jestem pod wrażeniem.Osobiście robiłam parasolki z kólek kręconych z wierzby,ale ta jest przepiękna.Jestem ciekawa innych Twoich dekoracji.Pozdrawiam.

 5. domino
  domino(Właściciel oferty)
  21 lis 2008

  jeszcze raz dziękuje za miłe słowa lada dzień wstawię coś świątecznego

 6. sansibar11
  21 lis 2008

  praca na 6!!!! rewelacja

 7. kalla
  kalla
  01 lis 2010

   

facebook