Targi Flowers & HorTech także w Polsce

Firma BTO Exhibitions BV z Holandii zdecydowała się na organizację targów Flowers & HorTech w Polsce! Flowers & HorTech Poland 2012, Międzynarodowe Targi Kwiatów, Ogrodnictwa i Florystyki, odbędą się w dniach 20 – 22 marca 2012, na terenie Rynku hurtowego w Broniszach, pod Warszawą.

Flowers&HorTech Poland 2012 będzie pierwszą, międzynarodową platformą spotkania sektora ogrodniczego i florystycznego w Polsce. Targi odbędą się na terenie rynku, gdzie na co dzień rozwija się biznes kwiatowo-ogrodniczy.

Tempo wzrostu gospodarczego stawia Polskę wśród najszybciej rozwijających się krajów Unii Europejskiej. Od czasu upadku komunizmu, Polska prowadzi politykę liberalizacji gospodarki i jest przykładem udanego przejścia z gospodarki centralnie planowanej do gospodarki rynkowej. Polska jest jedynym członkiem Unii Europejskiej, który uniknął spadku PKB podczas obecnej recesji.

Polska, po Rosji jest największym w Europie Wschodniej rynkiem kwiatów i roślin (o wartość 600 mln euro).

Greenhouse Technology Poland 2012 będzie stanowić oddzielny sektor podczas targów Flower&HorTech Poland 2012 i będzie dotyczyć technologii szklarniowych oraz sprzętu.

Uprawa warzyw, kwiatów i roślin cebulowych zwiększa się stopniowo w Polsce i ma ogromny potencjał. Po przystąpieniu Polski do UE nastąpił znaczny wzrost powierzchni przeznaczonych pod szklarnie od 60 do 80 hektarów  rocznie. Znaczna część tych szklarni jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i technologie.

Więcej informacji na temat Flowers&HorTech Poland 2012 można znaleźć na stronie: www.flowers-hortech.com

BTO Exhibitions BV jest holenderską firmą, organizującą międzynarodowe targi i wystawy branżowe dla sektora rolniczego krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Od 2006 roku BTO organizuje targi Flowers & HorTech Ukraina, które odbywają się corocznie w Kijowie.

ITE Poland Sp. z.o.o. jest częścią ITE Group Plc. i partnerem Flowers&HorTech. ITE tworzy platformy spotkań biznesowych, organizuje wiodące targi i konferencje na rozwijających się rynkach.

  Kwiatowe rytuały - ZIMA 2009

materiały prasowe:
www.sigma.com.pl

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. Jadwiga
    Jadwiga
    09 wrz 2011

    Dięki  za informację z tak dużym wyprzedzeniem. Można zarezerwować  czas i środki. A jeśli można, to trochę "polityki".Wzruszył mnie  fragment, zaczynający się od słów "Tempo wzrostu gosporarczego stawia Polskę wśród najszybciej rozwijających się krajów Unii Europeiskie …. itd." przyznacie, że miło coś takiego przeczytać o Naszym Kraju.

facebook