Rynek Hurtowy w Broniszach wprowadza KARTY STAŁEGO KLIENTA

Program skierowany jest do wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą (również producentów rolnych). Posiadacz Karty Stałego Klienta otrzymuje rabat w cenie biletu wjazdu.

Przystąpienie do programu jest dobrowolne, a klienci, którzy zdecydują się na udział w programie otrzymają 5 promocyjnych wjazdów na dokonanie niezbędnych formalności.

Zainteresowanie udziałem w programie jest spore – informuje Andrzej Kowalczyk – wicedyrektor Biura Promocji – w ciągu zaledwie jednego dnia spłynęło ponad 100 wniosków, a dopiero zaczęliśmy akcję informacyjną. Aby otrzymać Kartę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz spełnić warunki określone w regulaminie. Formularz oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.bronisze.com.pl , w kasach oraz Biurze Obsługi Klienta.

materiały prasowe

  "Mimozami jesień się zaczyna " - Warsztaty florystyczne

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. Madeleine
    Madeleine
    19 maj 2010

    Karty klienta -owszem TAK..Ja sobie tak wyobrażam działanie giełd np.kwiatowych.Głównie dlatego żeby na teren giełd wstęp miały osoby prowadzący działalność gospodarczą.Jak dotąd jest wolna amerykanka ,wchodzi każdy kto chce i dość szybko tworzy się szara strefa dekoracji kwiatowych.

facebook