Pokazy florystyczne podczas Special DAYS

Wielu emocji dostarczą floryści walczący o tytuł Mistrza Florystycznego Polski w ramach IX Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych. Polscy i zagraniczni uczestnicy wykonają m.in. kompozycje o tematyce Henryk Wieniawski – poeta skrzypiec, stół dla wielbicieli muzyki inspirowany ,,Fantazją faustowską” oraz tradycyjnie już bukiet ślubny. W dniach 25 – 27 lutego zręcznością oraz znajomością warsztatu pracy wykażą się zawodnicy biorący udział w Konkursie dla Kwiaciarń.
Prawdziwej inspiracji dostarczą pokazy w wykonaniu Małgorzaty Ziemeckiej i Tomasza Maxa Kuczyńskiego. W czwartek, 25 lutego zaprezentują nowe trendy w wiosennych i wielkanocnych kompozycjach kwiatowych, dekorację stołu weselnego oraz bukiet dla panny młodej.
Niebanalne aranżacje, różnorodność nowoczesnych i tradycyjnych kompozycji z pewnością zaciekawią osoby zgromadzone na pokazie Moniki Wilgockiej i Moniki Łątki ze Stowarzyszenia Florystów Polskich (czwartek, 25 lutego).
Moc obudzi, w piątek 26 lutego, prezentacja Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej nawiązująca do filmu „Gwiezdne wojny”.
O tym, że kwiaty potrafią wyczarować niesamowitą atmosferę, a tworzenie nietuzinkowych kompozycji może być również formą zabawy przekonają podczas Bitwy Florystycznej fachowcy zaproszeni przez firmę Euroflorist.
Z żywym i bogatym materiałem roślinnym oraz z dużymi umiejętnościami będzie można zapoznać się podczas występów nowo wybranych Mistrzów Florystycznych Polski w kategorii seniorzy i juniorzy (sobota, 27 lutego).
Atrakcją dla szerokiej publiczności będzie również sobotnia prezentacja Floral Academy – bądź o krok przed innymi! Piotr Sekunda i Zygmunt Sieradzan – mistrzowie florystyczni, wielokrotnie nagradzani w polskich i zagranicznych konkursach – zachwycą niebanalną formą i niepodważalnym stylem.
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special DAYS odbędą się w dniach 25-27 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wszystkie pokazy florystyczne będzie można oglądać w pawilonie 5A.
Więcej informacji na www.specialdays.mtp.pl

Niecodzienne pokazy aranżacji kwiatowych oraz piękne kompozycje zaprezentują podczas targów Special DAYS 2016 znani i cenieni w branży floryści. Wydarzenie rozpocznie się jutro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  CO W FONTANNIE PISZCZY?

Zostaw odpowiedź

 

facebook