Podsumowanie Targów Ogrodniczych EDEN 2011

W dniach 14-15 maja 2011 na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. w Lublinie odbyły się VII Targi i Kiermasz Ogrodniczy EDEN 2011 – największa w regionie impreza o tej tematyce. Wśród 70 wystawców znalazły się nie tylko lokalne firmy, lecz również ogólnopolscy producenci nawozów, podłoży, narzędzi ogrodniczych oraz firmy projektujące ogrody.

Tradycyjnie już hala wystawowa podzielona została na dwie części. W jednej wystawcy prezentowali oferty swoich firm poprzez imponujące aranżacje, w drugiej – kiermaszowej, prowadzili sprzedaż produktów.

W ciągu 2 dni odwiedziło nas blisko 7000 tys. osób. Wśród zwiedzających znaleźli się nie tylko mieszkańcy Lublina i okolic, ale również pasjonaci ogrodów, florystyki i nalewek z całego kraju.
 
Targom EDEN 2011 towarzyszyły liczne atrakcje, przygotowane wspólnie z naszymi Partnerami. Ogromną popularnością cieszyły się zarówno Pokazy Florystyczne (Lubelski Klub Florystów przy SITO o/Lublin), jak i  II Konwent Mistrzów Polskich Nalewek oraz Warsztaty Sztukmistrzów Nalewek, gdzie znawcy tematu z całej Polski poruszali najciekawsze wątki historii i procesu wytwórczego tych szlachetnych trunków. Osoby zainteresowane zaś nowymi trendami branży ogrodniczej mogły m.in. wysłuchać prelekcji Jakuba Kurowskiego (Szkółki Kurowscy, Związek Szkółkarzy Polskich) nt. roślin okrywowych do miast.

Nieodłączną częścią Targów EDEN są również nagrody targowe. W tym roku Komisja konkursowa podjęła decyzje o przyznaniu:

w Kategorii „Produkt Roku”

1)Nagrody Targowej firmie GREEN-LIFE ZIELONE ŻYCIE za ZEOLIT ZAKARPACKI (produkt naturalny i ekologiczny, o możliwościach wszechstronnego wykorzystania)

2)Wyróżnienia firmie CUR J.Z.W. HURTOWNIA SZKÓŁKARSKA za orzech włoski odmianę „Jacek”

3)Wyróżnienia dla firmy GREEN-LIFE ZIELONE ŻYCIE za biologiczną oczyszczalnię ścieków PREMIUM ECO

w Kategorii „Wystrój Stoiska i formę promocji targowej”

1)Nagrody Targowej firmie firmie MAXBET (za przejrzystość prezentacji produktu oraz właściwe wykorzystanie dostępnych narzędzi promocji)

2)Wyróżnienia dla firmy CUR J.Z.W. HURTOWNIA SZKÓŁKARSKA

3)Wyróżnienia dla GODPODARSTWA SZKÓŁKARSKIEGO MATRASZEK

Wszystkim wystawcom i zwiedzającym oraz partnerom VII Targów Ogrodniczych EDEN 2011 jeszcze raz Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy serdecznie na kolejną edycję Targów w terminie 12-13 maja 2012 roku.

  Fotogaleria z pokazu który odbył się na terenie DCHR-S 11 stycznia 2009

źródło:
Międzynarodowe Targi Lubelskie S.A.

Zostaw odpowiedź

 

facebook