Moje pierwsze prace na kursie florystycznym

  fantazje

Zostaw odpowiedź

 

10 komentarzy

 1. coyote
  coyote
  23 sty 2010

  powiem tak… pozostawię to bez komentarza… i proponuję wytężyć bardziej wyobraźnie…

 2. kiro
  24 sty 2010

  boże, uważam że szkoda pieniędzy na taki kurs, przepraszam ale to co widzę to tragedia!

 3. Agawa
  Agawa(Właściciel oferty)
  24 sty 2010

  Proszę o trochę wyrozumiałości to moje pierwsze zajęcia na kursie i pierwsza styczność z florystyką i jej zasadami, dopiero się uczę.

 4. coyote
  coyote
  26 sty 2010

  Zajrzyj… do mojej galerii też tam są zdjęcia z początków moich jako florysty i się przekonasz jakie można robić fajne rzeczy jeśli wyobraźnia działa…

 5. Agawa
  Agawa(Właściciel oferty)
  26 sty 2010

  Na kursie nie ma miejsca na wyobraźnię. Wykładowca mówi robimy bukiet metodą spiralną to każdy robi, bukiet stopniowany – wszyscy robią, choinkę – też każdy, dekoracja na stół – to dekoracja na stół, itd. I robimy kompozycję, potem rozbieramy i robimy inną. A materiały są, jakie są, czsem brakuje i kombinujemy. A tu jak widać były same róże i zieleń. I jak tu można robić fajne rzeczy? A u Ciebie w galerii,  Coyote, nie widzę tego typu prac.

  Pozdrawiam

 6. coyote
  coyote
  27 sty 2010

  bardzo dobrze rozumię to że robisz prace takie jaki ci każe wykładowaca… ale nie oznacza to iż robią coś co robi cała grupa, możesz dekorowac tak jak tobie się najbardziej podoba Również wiem  co znaczy brak materiału  do pracy w kawiaciarni…. też kombinuje by fajnie wyglądało. Pamietaj tylko żę zawsze możesz zrobić coś fajnego z niczego 🙂

 7. fiorino
  28 sty 2010

  Oj,chłopcy chyba pojechliście po bandzie!Dżentelmeni z was żadni,nie tak wita się nowe koleżanki po fachu.

 8. parviflora
  03 lut 2010

  hahahhahaha! ale mnie rozbawiła ta bezsensowna dyskusja! Wielki szacun Coyote za taki komentarz! No po prostu bomba! A może rozwiniesz, co jest nie tak w tych kompozycjach? Gorsze chłamy sprzedają i ludzie kupują, bez ładu i składu! A tu co ja widzę? Widzę poprawność wykonania przede wszystkim a o to na kursie chodzi – o poprawność w kompozycji a nie w zajebistym dizajnie i looku! No spadłam z krzesła! stwierdzenie kiro, że szkoda kasy na kurs – żenujące!

  Wg mnie dużo się Agawa nauczyłas i na pewno będziesz dalej to rozwijać! Wg mnie wszystko jest poprawne! Nie zależny był dobór materiału jak rozumiem, więc się nie przejmuj! A wyobraźnię masz na pewno!

   

  O! I spadłam drugi raz z krzesła – bo doszła mnie myśl – że ja również może się nie znam i nic nie umiem, nie mam wyobraźni i niepotrzebnie wydałam kasę na kurs… Oj ja okropna! Podobają mi się Twoje kompozycje poprawne… 😉 Trąba do góry Agawo!

 9. fiorino
  03 lut 2010

  Dzęki Parvi za poparcie!O to mi chodzilo i na forum i tu w komentarzach.

 10. kasiapek
  kasiapek
  26 sty 2011

  komentarze kiro i coyote są żenujące po prostu.. przydało by sie tez troche wiecej skromnosci …. tym bardziej ze ja jakos nie padłam na kolana po obejrzeniu prac coyote, przyznam szczerze. Są w porządku  ale jak da mnie wielkiego szału ni ma… jak kazdy z nas  potrzebujesz jeszcze sie sporo nauczyc.  Mysle ze jeszcze troche za wczesnie zeby przywoływac własne prace jako wzór do naśladowania 😉

  podzielam zdanie Parvi, prace są ok ! dalej w tym kierunku i bedzie git 🙂

   

facebook