MINIMALNIE – IDEALNIE

Minimalnie najczęściej nie znaczy wcale mało. To raczej kontrolowany umiar i stylistyczne wyważenie, które mają ogromną siłę wyrazu. Prezentowane wazony z oferty Ter Steege Poland to przykład, jak mniej rzeczywiście może znaczyć więcej.

Skromny w swojej formie wazon SALTA od wielu lat jest jednym z florystyczno-ogrodowych evergreenów oferty Ter Steege Poland. Co takiego jest w tym naczyniu, że mając do wyboru kilkadziesiąt innych propozycji klienci nieodmiennie zwracają się właśnie ku Salcie? Jedną z tajemnic sukcesu tych wazonów i donic jest tradycyjny, ceramiczny materiał. Drugą elegancki, matowy sposób wykończenia powierzchni oraz stonowane kolory: grafit, biel złamana szarością, czekoladowy brąz, sepia. Jednak największą zasługę zdaje się mieć ponadczasowy kształt naczyń, który tak samo modny będzie dziś, jak i za kilka lat. W serii oferowane są wazony o wysokości 90 i 60 cm oraz donice o średnicy 38, 55 i 70 cm.

fot.Ter Steege Poland

Wazony i donice GRAPHITE to esencja elegancji. Jak żadne inne naczynia potrafią one wydobyć urodę kwiatu i jednocześnie podkreślić charakter otoczenia w którym się znajdą. Półmatowe, ceramiczne wazony-cylindry oferowane są wyłącznie w kolorze grafitowym, co zdaje się być celowym zabiegiem. Barwa ta, jak żadna inna, pięknie eksponuje delikatną satynę powierzchni. Starannie wyważono również proporcje naczyń – w ofercie dostępne są wazony o wysokości 60 i 90 cm, donice o średnicy: 12, 22, 26, 30, 35 i 40 cm oraz niskie misy o wysokości 11 i 15 cm dedykowane do uprawy nolin.

fot.Ter Steege Poland

Geometryczny kształt ceramicznych naczyń z linii ALEX podkreśla surowe wykończenie powierzchni. Przecierana faktura w kolorze bieli złamanej nutą szarości urzeka prawdziwością materii. Aż nieprawdopodobne wydaje się to, że wyczuwalne pod palcami nierówności nie są znakiem upływającego czasu. Dekoracja naczyń jest równie ascetyczna jak ich forma. Za jedyną ozdobę służą tu dwie grafitowe litery LA umieszczone w prawym górnym rogu. W serii oferowane są donice o średnicy: 13, 15 i 17 cm oraz wazony o wysokości: 20 i 29 cm. Naczynia te znakomicie będą prezentować się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i utrzymanych w stylu retro.

  Zapraszamy serdecznie na pokaz florystyczny "Romantyczne wyznania"

fot.Ter Steege Poland

Prezentowane produkty dostępne są w hurtowej ofercie firmy Ter Steege Poland oraz w detalicznej sprzedaży w wybranych sklepach na terenie całego kraju. Więcej informacji: www.tersteege.com.pl

Materiały prasowe:

Zostaw odpowiedź

 

facebook